• Odbierz prezent
Klabater przedstawia nowy live action trailer gry. Coraz bliżej premiery Skyhill: Black Mist

Klabater, wydawca i producent gier, prezentuje fabularny trailer typu live action do gry Skyhill: Black Mist. Tytuł z gatunku horror-survival swoją premierę będzie miał jeszcze tej jesieni. Wcześniej, w grę będzie można zagrać na odbywających się pod koniec sierpnia targach Gamescom w Kolonii. Pierwsza część Skyhill-a, zadebiutowała w 2015, do dziś sprzedała się w nakładzie 200 000 egzemplarzy. Producentem gry jest rosyjskie studio Mandragora.

W Skyhill: Black Mist gracz budzi się w środku potężnego, luksusowego kondominium zbudowanego przez Skyhill Inc – korporacji która kontroluje całe miasto. Jako jeden z jej nowych pracowników, dostaje apartament, do którego właśnie się wprowadza. Niespodziewanie staje w obliczu tragedii – jego ukochana córka zaginęła w niekończącym się labiryncie korytarzy kompleksu, który został opanowany przez mroczne monstra i opętany przez złe moce kultystów. Gracz musi ocalić nie tylko siebie, ale także znaleźć i ochronić swoją rodzinę za wszelką cenę, stale uciekając przez czarną mgłą, która zmienia ludzi w potwory.

- Skyhill: Black Mist nie jest typową grą survivalową – tutaj historia naprawdę ma znaczenie. Stąd pomysł stworzenia fabularnego trailera typu live action, który ma na celu przybliżyć początek historii z gry. Słyszymy głosy przerażonych gości, kilka minut po tym jak ktoś przejął budynek. Taka historia mogła wydarzyć się naprawdę. Kiedy w budynku korporacji Skyhill rozpętuje się piekło, główny bohater zaczyna desperacką walkę o przetrwanie. – informuje Eugene Kisterev, szef studia Mandragora.

Pierwsza część Skyhilla okazała się sukcesem, od momentu debiutu – w 2015 roku – sprzedała się w nakładzie 200 000 egzemplarzy. – Skyhill: Black Mist to zupełnie nowe otwarcie dla serii jeśli chodzi o gameplay, ale również dlatego, że jest dużo mocniej oparty na historii. Połączyliśmy siły z Klabaterem, bo wiedzieliśmy, że opowiadanie historii to ich mocna strona i są one bliskie ich sercu. Dokładnie to chcemy zrobić ze Skyhill: Black Mist – stworzyć świetny survival, który będzie wypełniony równie dobrą narracją i prawdziwymi emocjami. – dodaje Eugene Kisterev.

Gra zadebiutuje jesienią w wersji na PC oraz Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox ONE i Nintendo Switch.

- Zależy nam na tym, żeby wokół nowego Skyhilla zbudować historię i wyjść trochę poza ramy samej gry. Dlatego planujemy wiele unikatowych działań promocyjnych wokół tego tytułu. Jest to survival w najlepszym wydaniu, ale z bardzo fajną i zaskakującą fabułą, która nie pozostawi nikogo obojętnym. Czego chcieć więcej? – dodał Łukasz Mach, szef marketingu w Klabaterze.

O Klabater S.A.

Klabater to polski wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka świadczy twórcom gier wideo (developerom) kompleksowe usługi, począwszy od finansowania produkcji przez doradztwo strategiczne i pomoc w zarządzaniu projektem i produkcją, aż po planowanie i realizację kampanii reklamowych i działań PR/Social Media. Spółka pozyskuje partnerów i projekty na rynkach lokalnych - w regione CEE, CIS i LATAM, natomiast swoja działalność wydawniczą prowadzi na rynkach globalnych, w oparciu o platformy cyfrowej dystrybucji: Steam, GOG, GreenMan Gaming czy Humble. Klabater posiada również status wydawcy konsolowego na platformach Microsoft Xbox ONE, PlayStation oraz Nintendo oraz własny zespół developerski działający pod marką Kraken Unleashed pracujący nad grą Crossroads Inn.

Więcej informacji o spółce Klabater:

https://klabater.com/contact/

https://store.steampowered.com/publisher/klabater


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk