• Odbierz prezent
Klabater prezentuje teaser promujący Crossroads Inn

Klabater – producent i wydawca gier wideo, który w pierwszym półroczu przyszłego roku planuje debiut na NewConnect, zaprezentował gameplay teaser promujący grę: Crossroads Inn.

Handluj na rynku akcyjnym. Prowizja dla akcji z GPW tylko 0,20% min. 2,99 PLN

 
SPRAWDŹ

 

Najnowszy projekt studia Kraken Unleashed Games (zespołu producenckiego spółki Klabater), to niespotykane połączenie symulatora średniowiecznej tawerny i narracyjnej gry role-playing w klimacie fantasy. W Crossroads Inn gracz wcieli się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do jego zadań będzie należało zatrudnienie i wyszkolenie pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do oczekiwań gości. – Crossroads Inn to na pewno jeden z naszych najważniejszych projektów w 2019 roku. To duża gra, która oferuje wiele świeżych rozwiązań i dwa, kompletnie odmienne, tryby rozgrywki. W Klabaterze jesteśmy fanami zarówno gier RPG jak i symulacji, stąd pomysł kreatywnego  połączenia tych gatunków w Crossroads Inn. – informuje prezes spółki Klabater, Michał Gembicki.

Tytuł będzie dostępny na komputery PC, Mac oraz Xbox One. – Zdecydowaliśmy się również na wersję przeznaczoną na konsolę Xbox One, bo na tej platformie istnieje zapotrzebowanie na solidny symulator. Przystosowanie takiej produkcji na konsole to spore wyzwanie, ale warte dodatkowej pracy i przygotowań. – dodaje Michał Gembicki. Gra będzie miała swoją premierę w 2019 roku.


Klabater

Klabater to polski, niezależny wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka świadczy twórcom gier wideo kompleksowe usługi, począwszy od finansowania produkcji przez doradztwo i pomoc w zarządzaniu projektem, aż po planowanie i realizację kampanii reklamowych i działań PR/Social Media. Spółka pozyskuje partnerów i projekty na rynku lokalnym, natomiast swoja działalność wydawniczą prowadzi na rynkach globalnych, w oparciu o platformy cyfrowej dystrybucji: Steam, GOG, GreenMan Gaming czy Humble. Klabater posiada status wydawcy konsolowego na platformach Microsoft Xbox ONE, Playstation oraz Nitendo oraz własny zespół developerski działający pod marką Kraken Unleashed

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk