• Odbierz prezent
Klabater pokazuje pierwszy gameplay teaser We. The Revolution

Klabater ujawnił ze swojego porfolio wydawniczego, pierwszy zwiastun długooczekiwanej gry – We. The Revolution. Tytuł, autorstwa studia Polyslash, zadebiutuje w wersji na PC już 21 marca. Wydawca potwierdził, że w następnej kolejności, gra dostępna będzie także w wersji na Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4.

 

- Jesteśmy coraz bliżej wydania naszego najważniejszego tegorocznego tytułu – We. The Revolution.  Dokładamy wszelkich starań, aby dopracować ją w najmniejszym szczególe. Oczekiwania graczy są wysokie – gra spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem publiczności na najważniejszych imprezach branżowych, m.in. na Gamescomie i Paris Games Week. W mediach z całego świata powstało na jej temat kilkadziesiąt bardzo dobrych zapowiedzi prasowych. Jesteśmy przekonani, że We. The Revolution ma olbrzymi potencjał, by odnieść sukces. Dziś przekazujemy w ręce graczy pierwszy gameplay teaser, mamy nadzieję, że zostanie przyjęty równie entuzjastycznie, jak dotychczas prezentowane materiały. – informuje  Michał Gembicki, prezes spółki Klabater.

We. The Revolution to gra narracyjna, której akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach zrewoltowanego Paryża.  Gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki m.in. w sprawie zwykłych mieszkańców miasta i arystokracji. Musi jednak uważać, by samemu nie stać się wrogiem rewolucji – niewłaściwe decyzje mogą go kosztować utratę życia. Fabuła gry nie ogranicza się jedynie do sal sądowych, w tle toczonych rozpraw, główny bohater prowadzi życie rodzinne, a także bierze udział w skomplikowanej politycznej grze.

Gra ukaże się 21 marca w wersji na PC, w cenie 19,99 USD. W następnych tygodniach będzie także dostępna w wersji na Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.

 


Klabater

Klabater to polski, niezależny wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka świadczy twórcom gier wideo kompleksowe usługi, począwszy od finansowania produkcji przez doradztwo i pomoc w zarządzaniu projektem, aż po planowanie i realizację kampanii reklamowych i działań PR/Social Media. Spółka pozyskuje partnerów i projekty na rynku lokalnym, natomiast swoja działalność wydawniczą prowadzi na rynkach globalnych, w oparciu o platformy cyfrowej dystrybucji: Steam, GOG, GreenMan Gaming czy Humble. Klabater posiada status wydawcy konsolowego na platformach Microsoft Xbox ONE, Playstation oraz Nitendo oraz własny zespół developerski działający pod marką Kraken Unleashed

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk