• Odbierz prezent
Klabater ogłasza datę premiery We. The Revolution

Klabater ujawnił datę premiery długo oczekiwanej gry autorstwa studia Polyslash – We. The Revolution. Tytuł z portfolio wydawniczego spółki, osadzony w krwawych realiach Rewolucji Francuskiej, trafi do sprzedaży 21 marca 2019 roku. Gra w pierwszej kolejności zostanie wydana na PC, docelowo pojawi się także w wersji na Nintendo Switch.

 

Weź udział w darmowym kursie inwestycyjnym z Dawidem Augustynem

 BIORĘ UDZIAŁ

 

 

 We. The Revolution to gra narracyjna, której akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach zrewoltowanego Paryża.  Gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki m.in. w sprawie zwykłych mieszkańców miasta i arystokracji. Musi jednak uważać, by samemu nie stać się wrogiem rewolucji – niewłaściwe decyzje mogą go kosztować utratę życia. Fabuła gry nie ogranicza się jedynie do sal sądowych, w tle toczonych rozpraw, główny bohater prowadzi życie rodzinne, a także bierze udział w skomplikowanej politycznej grze. Nietypowej dla gier scenerii towarzyszy równie unikatowa oprawa graficzna inspirowana neoklasycyzmem.

- We. The Revolution to propozycja dla osób, które lubią podejmować trudne decyzje, zmagać się z dylematami moralnymi i angażować się w polityczne intrygi. Gracz będzie przesłuchiwał świadków, analizował dowody, czytał raporty i na tej podstawie wyda ostateczne wyroki. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Posiadanie władzy nad ludzkim życiem i śmiercią to jednocześnie ogromny ciężar i siła, która może wpłynąć na losy rewolucji. Trzeba pamiętać, że historia gry odtwarza krwawą i przepełnioną podejrzliwością atmosferę czasów, gdy przyjaciel często okazywał się być jednocześnie wrogiem. – informuje Michał Gembicki, prezes Klabatera.

Produkcja w ostatnich miesiącach została zaprezentowana szerokiej publiczności na najważniejszych imprezach branżowych, m.in. na Gamescomie i Paris Games Week. –  Efektem tych prezentacji jest kilkadziesiąt entuzjastycznych zapowiedzi prasowych i opinii na temat tytułu, które ukazały się w mediach z całego świata. Jesteśmy przekonani, że We. The Revolution ma olbrzymi potencjał, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dopracować grę w najmniejszym szczególe, zanim oddamy ją w ręce graczy. – informuje  Łukasz Mach, szef marketingu spółki Klabater.

We. The Revolution zadebiutuje na platformie Steam 21 marca 2019 roku. Chwilę później pojawi się również wersja na konsolę Nintendo Switch.

Informacje na temat gry można znaleźć oficjalnym Facebooku, stronie Steam oraz  na Twitterze gry.


Klabater

Klabater to polski, niezależny wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka świadczy twórcom gier wideo kompleksowe usługi, począwszy od finansowania produkcji przez doradztwo i pomoc w zarządzaniu projektem, aż po planowanie i realizację kampanii reklamowych i działań PR/Social Media. Spółka pozyskuje partnerów i projekty na rynku lokalnym, natomiast swoja działalność wydawniczą prowadzi na rynkach globalnych, w oparciu o platformy cyfrowej dystrybucji: Steam, GOG, GreenMan Gaming czy Humble. Klabater posiada status wydawcy konsolowego na platformach Microsoft Xbox ONE, Playstation oraz Nitendo oraz własny zespół developerski działający pod marką Kraken Unleashed

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk