• Odbierz prezent
Decyzja KNF
Z artykułu dowiesz się:

- Kiedy akcje Cash flow S.A. zostaną wykluczone z obrotu na GPW

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o otrzymaniu przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zwrotnego potwierdzenia odbioru decyzji KNF z 29 sierpnia 2017 r. przez Cash Flow S.A.

Na podstawie tej decyzji, KNF wykluczyła akcje Spółki z obrotu na rynku regulowanym. Ponadto Komisja nałożyła na spółkę karę 150 tys. zł oraz umorzyła postępowanie administracyjne w pozostałej części.

"Skutek w postaci wykluczenia akcji spółki Cash Flow S.A. z obrotu następuje po upływie 30 dni od dnia, w którym decyzja stanie się ostateczna, a więc od dnia doręczenia decyzji z dnia 29 sierpnia 2017 r. Tym samym ostatnim dniem obrotu na rynku regulowanym akcjami spółki Cash Flow S.A. powinien być dzień 4 października 2017 r." - podano w komunikacie KNF.

Cash Flow S.A. jest spółką z sektora wierzytelności, notowaną na GPW. Obrót akcjami spółki był wielokrotnie zawieszany. Akcje Spółki były wielokrotnie kwalifikowane do segmentu Lista Alertów.

 

źródło grafiki głównej: pixabay.com


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk