• Odbierz prezent
Kiedy nadejdzie bessa? Webinar inwestycyjny

W trakcie wczorajszego wirtualnego spotkania, przeanalizowaliśmy sygnały zapowiadające zakończenie hossy. Okazuje się bowiem, że na rynku jest cała masa informacji, które mogą nas z wyprzedzeniem ostrzec o nadciągających kłopotach. Dzięki współpracy z brokerem TICKMILL, webinar był całkowicie bezpłatny. Co więcej, został on nagrany i dołączył do archiwum przekraczającego już 40 godzin wiedzy. Dostęp do niego mają wszyscy prenumeratorzy magazynu INWESOR.

Czy da się przewidzieć bessę?

Musimy mieć świadomość, że na rynkach finansowych najpotężniejszą rolę odgrywają globalne fundusze. Aby wytransferować tak ogromne środki, potrzeba sporo czasu. Właśnie z tego względu proces dystrybucji musi być rozłożony w czasie. Bessa to nie krach, który przychodzi z dnia na dzień, lecz nowy długoterminowy trend spadkowy. Przed jej nadejściem, mamy całą masę sygnałów ostrzegawczych, których znajomość pozwoli nam nie tylko zaoszczędzić, ale nawet zarobić pieniądze. Na rynkach można bowiem zajmować również pozycje krótkie, generujące zysk w tracie spadków danego instrumentu. W trakcie wczorajszego webinaru przedstawiłem sporą listę czynników, zależności, formacji technicznych, instrumentów oraz sygnałów, które zapowiadają nadejście bessy.

Nie było Cię wczoraj na webinarze, a chcesz uzyskać dostęp do nagrania?

Staramy się aby poziom wiedzy finansowej naszych czytelników był jak najwyższy, dlatego wszystkie webinary są nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla prenumeratorów magazynu INWESTOR. Jeżeli chcesz do nich dołączyć, pamiętaj, że z kodem rabatowym WEBINAR, koszt rocznej prenumeraty (4 magazyny), to niespełna 80 zł, podczas gdy w empiku 1 magazyn kosztuje 30 zł. 20% zniżka WEBINAR, działa również w przypadku naszego flagowego produktu, którym jest Akademia Inwestora.

Zapoznaj się z ofertą w sklepie FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk