• Odbierz prezent
Kiedy inwestorzy zejdą na ziemię? Co przyniesie tydzień?

Kiedy inwestorzy zejdą na ziemię? Ostatnie dni pokazały znaczący wzrost zainteresowania spółkami “starej gospodarki”, które odnotowały ostatnio niekiedy nawet kilkudziesięciu procentowe wzrosty. Czy optymizm, który pojawił się na rynkach nie jest zbyt przesadzony? Czy szczepionka faktycznie zmieniła reguły gry i euforia jest uzasadniona? Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rynków z dr Przemysławem Kwietniem, który postara się odpowiedzieć również na pytania:

  • Czy spółki starej gospodarki mają jeszcze potencjał?
  • Co dalej z cenami złota?
  • Czy Trump przyznał się do porażki?
  • Co oznacza brak reakcji rynków na kolejne restrykcje w USA
  • Czy wyprzedaż dolara będzie kontynuowana?

Oglądaj online na: https://pl.xtb.com/aktualnosci-rynkowe-wideo

Kiedy inwestorzy zejdą na ziemię? - 1

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk