• Odbierz prezent
Kasa się zgadza. Formacja flagi nie zawodzi. Kurs dolara USD/CAD idzie jak po sznurku

Podczas ostatniego spotkania tworzonego we współpracy z brokerem TICKMILL, poszukiwaliśmy okazji inwestycyjnych tego tygodnia. Sprawdźmy jak sprawuje się jedna z projekcji.

Webinar

We wtorek, 23 czerwca, o godzinie 20:00, odbył się kolejny webinar, podczas którego omawialiśmy sobie formację flagi. Jest to jedna z możliwych strategii inwestycyjnych, jakie daje nam analiza techniczna. Podczas wirtualnego spotkania przedstawiłem jak rozpoznawać, gdzie wejść oraz jak się bronić podczas inwestycji w oparciu o formację flagi. W drugiej części poszukiwaliśmy okazji na najbliższy tydzień. Jedną z nich była właśnie formacja flagi na notowaniach kursu USD/CAD.

Kurs USD/CAD zgodnie z oczekiwaniami

Jako jedna z propozycji pojawiła się projekcja, w której przewidywaliśmy umacnianie się dolara amerykańskiego względem dolara kanadyjskiego. Kurs USD/CAD od tamtego czasu faktycznie ładnie wzrósł, jednak to jeszcze nie koniec. Nasz target znajduje się na poziomie 1,3975.

 USDCAD

Wykres: Kurs USD/CAD (platforma brokera TICKMILL)

Darmowa edukacja oraz propozycje rozegrania rynku

Podczas naszego spotkania dokładnie objaśniłem cały proces decyzyjny, dlaczego uważam, że w tym miejscu warto wejść w pozycję long, Wszystkie nagrania z cotygodniowego cyklu są dostępne dla prenumeratorów magazynu Inwestor.

Na kolejne spotkanie zapraszam już w najbliższy wtorek o godzinie 20:00. Uczestnictwo w webinarze jest całkowicie bezpłatne, natomiast zapisać można się tutaj.

Notowania: USDCAD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDCAD/

Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk