• Odbierz prezent
Kantor kryptowalut sponsorem klubu piłkarskiego w Polsce

Popularny polski kantor kryptowalut FlyingAtom wspiera akademię piłkarską Escola Varsovia.

Escola Varsovia uchodzi dziś za jeden z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. Akademia powstała w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce. Teraz zaś klubowe zespoły pod szyldem Escoli są obecne m.in. w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów, gdzie mają okazję zmierzyć się z drużynami młodzieżowymi Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych klubów z Ekstraklasy. Zespół seniorski Escoli można zaś oglądać na poziomie IV ligi.

Znak Bitcoina czy logo firm z branży kryptowalut nie raz pojawiły się już na strojach sportowców na całym świecie

W Anglii ze znakiem najpopularniejszej kryptowalut biegali piłkarze Watfordu, a partnerem Wolverhampton Wanderers F.C. jest jedna z kryptowalutowych giełd. Na polskich boiskach do tej pory brakowało przykładów współpracy tej branży z klubami piłkarskimi. Pytanie czy po ruchu kantoru FlyingAtom doczekamy się kolejnych przykładów współpracy na linii kryptowaluty - sport?

Kantor kryptowalut sponsorem klubu piłkarskiego w Polsce  - 1

W ramach umowy sponsorskiej FlyingAtom wspiera finansowo akademię klubu oraz zakupił stroje meczowe dla zespołów Escoli. Zespół seniorów w nowych strojach pokazał się na inaugurację wiosennej rundy IV ligi, w zremisowanym meczu z RKS Okęcie Warszawa.

Kantor kryptowalut sponsorem klubu piłkarskiego w Polsce  - 2

Oprócz wsparcia dla całego zespołu, FlyingAtom nagradza również indywidualnie najlepszych zawodników boiskowych zmagań. Najlepszego zawodnika każdego meczu, FlyingAtom nagradza certyfikatem oraz srebrną, 1 uncjową monetą. Dodatkowo na koniec sezonu, komisja złożona z przedstawiciela klubu oraz sponsora dokona wyboru najlepszego zawodnika rundy, który zostanie nagrodzoną złotą, 1 uncjową monetą.

Kantor kryptowalut sponsorem klubu piłkarskiego w Polsce  - 3

Złote i srebrne monety jako nagrody nie są wybrane przypadkowo

FlyingAtom oprócz działalności związanej z kryptowalutami, umożliwia również zakup złotych i srebrnych sztabek oraz monet inwestycyjnych.

Jak mówi Dawid Muszyński CEO FlyingAtom: Filozofia klubu Escola Varsovia – „zasiej i zbieraj plony po czasie”, doskonale odpowiada naszej filozofii prowadzenia biznesu. Cieszę się, że mogliśmy nawiązać współpracę z klubem, który skupia się na trenowaniu młodzieży i dołożyć swoją cegiełkę do kształtowania młodych ludzi. 


FlyingAtom

FlyingAtom - polski kantor Bitcoin i kryptowalut działający na rynku od 2015 roku. Poza biurami stacjonarnymi FlyingAtom posiada sieć 30 bitomatów - urządzeń do wymiany Bitcoina. Oprócz działalności na rynku kryptowalut FlyingAtom prowadzi też działalność kantorową związaną ze sprzedażą fizycznego złota, srebra oraz diamentów inwestycyjnych.  

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk