• Odbierz prezent
Kantor kryptowalut FlyingAtom świętuje 5 urodziny. Skorzystaj z urodzinowych promocji i konkursów

22 listopada kantor kryptowalut FlyingAtom obchodził swoje 5 urodziny. Z tej okazji firma przygotowała na ten tydzień szereg promocji i konkursów, w którym do wygrania są portfele sprzętowe Ledger Nano X oraz vouchery do sklepu internetowego FlyingAtom.shop.

FlyingAtom to kantor wymiany kryptowalut działający na polskim rynku już od 5 lat. Możemy w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut za gotówkę. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 13 wojewódzkich miastach w Polsce. Od ponad 2 lat firmy buduje też sieć Bitomatów. Obecnie możemy korzystać już z prawie 30 ich urządzeń rozsianych po terenie całego kraju. Przez 5 lat działalności kantor zbudował rozpoznawalną pozycję na polskim rynku kryptowalut. Oprócz działalności związanej z wymianą kryptowalut firma prowadzi też tematyczny portal Bithub.pl, chętnie odwiedzany przez miłośników cyfrowych walut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom świętuje 5 urodziny. Skorzystaj z urodzinowych promocji i konkursów - 1

FlyingAtom nie ogranicza się jedynie do prowadzenia wymiany kryptowalut. Od 2018 roku działa też firmowy sklep internetowy – FlyingAtom.shop, w którym możemy nabywać portfele sprzętowe oraz kryptowalutowe gadżety. FlyingAtom obecny jest też w branży metali szlachetnych i diamentów inwestycyjnych poprzez FlyingAtom Gold. W ofercie firmy znajdziemy złote i srebrne monety oraz sztabki najpopularniejszych światowych mennic.

W związku ze swoimi urodzinami FlyingAtom zapowiedział na ten tydzień serię promocji oraz konkursów. Trzy z nich już trwają, a kolejne będą pojawiać się w najbliższych dniach. Wszystkie informacje o konkursach znajdują się na profilu FlyingAtom na Facebooku.

 


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk