• Odbierz prezent
Kancelaria Medius

Kancelaria Medius S.A. nosi się z zamiarem przejścia z Alternatywnego Systemu Obrotu NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W tym celu Spółka podpisała umowy z Trigon Dom Maklerski S.A. Umowy dotyczą usług doradczych w związku z zakładanym przeniesieniem papierów wartościowych na rynek regulowany GPW.

"Wskazane powyżej umowy obejmują m.in. przygotowanie prospektu emisyjnego, uczestnictwo w postępowaniu przed Komisją Nadzoru Finansowego i Giełdą Papierów Wartościowych oraz usługi dodatkowe związane z procesem wprowadzenia papierów wartościowych Emitenta do obrotu na rynku regulowanym, a także usługi związane z przeprowadzeniem pierwszej publicznej oferty akcji Emitenta" - podano w raporcie 49/2017.

Kancelaria Medius S.A. działa na rynku zarządzania wierzytelnościami. Jej akcje notowane są obecnie w Alternatywnym Systemie Obrotu NewConnect.

 

źródło grafiki głównej: pixabay.com


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk