• Odbierz prezent
Już prawie 4 tys. nastolatków odebrało swoją nagrodę za dobre świadectwo od Santander Bank Polska

Tylko do 30 września br. można przystąpić do promocji 50 zł za dobre wyniki w nauce w Santander Bank Polska. Każda młoda osoba, która otworzy swoje pierwsze Konto Jakie Chcę i na świadectwie przedstawi średnią ocen nie mniejszą niż 4.0, otrzyma 50 zł nagrody.

Santander Bank Polska od trzech lat organizuje promocję Konta Jakie Chcę dla młodych – nagradza uczniów z dobrymi wynikami w nauce. W promocji, osoby, które ukończyły 13 lat, ale nie przekroczyły 20 roku życia, po spełnieniu odpowiednich warunków, mogą otrzymać od banku przelew w wysokości 50 zł na nowo założone Konto Jakie Chcę.

Premiowanie dobrych wyników w nauce z Kontem Jakie Chcę co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Z tegorocznej promocji skorzystało już prawie 4 tys młodych. Badania pokazują, że blisko połowa (46%) młodych Polaków ma założone pierwsze konto bankowe jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności.[1] Chcemy upowszechniać wczesne bankowanie, ponieważ uczy nie tylko bankowania, ale przede wszystkim zarządzania własnymi środkami i odpowiedzialności za finansowe decyzje, co przydaje się w dorosłym życiu. – mówi Anna Kaczmarek, dyrektor departamentu klienta indywidualnego w Santander Bank Polska.

Dobre warunki dla dobrych uczniów

Ze specjalnej oferty banku mogą skorzystać uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych od 13 do 19 lat włącznie, którzy nie mieli wcześniej żadnego produktu w Santander Bank Polska.

Po założeniu Konta Jakie Chcę z dostępem do Santander Online i otrzymaniu karty debetowej do tego konta, użytkownik poda swoje dane osobowe, pełną nazwę szkoły oraz numer świadectwa i średnią ocen na stronie www.santander.pl/swiadectwo

Nagroda w wysokości 50 zł zostanie przelana na nowo otwarte Konto Jakie Chcę po wykonaniu jednej transakcji BLIKIEM. Dane Santander Bank Polska wskazują, że nastolatkowie często korzystają z konta, kart płatniczych oraz BLIKA. W pierwszych siedmiu miesiącach tego roku, trzy najchętniej używane przez nastolatków formy płatności, to transakcje kartami - średnio od początku roku aż 70%, płatność BLIKIEM przez Internet (27%) oraz przelewy zwykłe w internecie (18%).

Do promocji 50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4.0 można przystąpić jeszcze do 30 września 2020 r. Nagroda zostanie przekazana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym bank sprawdzi, czy zostały spełnione wszystkie warunki regulaminu. Regulamin dostępny jest na stronie santander.pl/swiadectwo oraz w placówkach banku.

Nowoczesne konto dla młodych

Warto podkreślić, że prowadzenie Konto Jakie Chcę dla osób poniżej 26 roku życia jest bezpłatne. Darmowe są przelewy internetowe, w tym ekspresowe, a także wypłaty w bankomatach w Polsce i za granicą. Korzystanie z karty płatniczej do konta również może być wolne od opłat, pod warunkiem zmiany wariantu opłaty i 5 płatnościach kartą w miesiącu.

Swobodny dostęp do Konta Jakie Chcę zapewnia nowoczesna aplikacja Santander mobile (na IOS i Android). Z poziomu Santander mobile można m.in. sprawdzać stan środków, zarządzać płatnościami oraz wymienić waluty. Aplikacja pozwala też kupić bilet komunikacji miejskiej, w wybranych miastach opłacić miejsce parkingowe czy zamówić taksówkę.

Za pomocą smartfona i Konta Jakie Chcę można również korzystać z szerokiej oferty płatności bezgotówkowych, w tym BLIKA oraz innowacyjnych rozwiązań takich, jak Apple Pay i Google Pay, a także płatności inteligentnymi zegarkami Garmin Pay i Fitbit Pay.

Więcej informacji na temat Konta Jakie Chcę dla młodych można znaleźć na stronie: santander.pl/kjc-mlodziez

**

Organizatorem promocji „50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4.0 na świadectwie” jest Santander Bank Polska S.A. Promocja trwa do 30.11.2020. Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Konto Jakie Chcę jest rachunkiem płatniczym. Wypłata gotówki kartą z bankomatów za granicą jest m.in. transgraniczną transakcją płatniczą przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych. Transakcja BLIK jest Poleceniem przelewu albo Poleceniem przelewu wewnętrznego. Przelew natychmiastowy w Internecie to polecenia przelewu w systemie Express ELIXIR i przelew BlueCash. Lista zgodnych urządzeń i oprogramowania wymaganego do używania portfeli cyfrowych oraz karty mobilnej znajduje się na www. santander.pl/ms/plac-mobilnie. Usługa Apple Pay dostarczana jest przez Apple Inc. Usługa Google Pay dostarczana jest przez Google Inc. Usługa Garmin Pay dostarczana jest przez firmę Garmin. Cyfrowy portfel Fitbit Pay to usługa świadczona przez Fitbit International Limited. https://santander.pl/ms/plac-mobilnie. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin promocji dostępne są na stronie santander.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 22.09.2020

**

Grupa Santander Bank Polska S.A. jest jedną z największych grup finansowych i największym bankiem z kapitałem prywatnym w Polsce. Oferuje nowoczesne rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Bank ma jedną z największych sieci oddziałów i placówek partnerskich, jak również świadczy usługi poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie ze strategicznym celem osiągnięcia pozycji najlepszego banku dla klienta. Priorytetem Santander Bank Polska jest satysfakcja i lojalność klientów, dlatego Bank regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi. Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander. Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring.

Grupa Santander to wiodąca uniwersalna grupa bankowa z siedzibą w Hiszpanii, założona w 1857 r. Jest obecna na 10 kluczowych rynkach w Europie oraz obu Amerykach i jest jednym z największych banków na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Jej misją jest pomaganie klientom w codziennych sukcesach w duchu wartości „Przyjazny, Rzetelny, Dla Ciebie”. Grupa Santander dąży do tego, aby stawać się instytucją coraz bardziej odpowiedzialną społecznie. W tym celu zobowiązała się m.in. przeznaczyć w latach 2019–2025 ponad 120 mld EUR na finansowanie inwestycji i rozwiązań proekologicznych, a także o udzieleniu w tym samym czasie pomocy ponad 10 mln osób poprzez programy mikrofinansowania czy edukacji finansowej. Według stanu na koniec pierwszego kwartału 2020 r. Grupa posiadała 146 mln klientów (w tym 21,3 mln klientów lojalnych oraz 38,3 mln klientów cyfrowych), 11 900 oddziałów i 195 000 pracowników. Zysk Grupy Santander za pierwszy kwartał 2020 roku wyniósł 1,977 mld EUR i był o 1% wyższy w porównaniu do analogicznego okresu w roku ubiegłym.

Biuro Prasowe Santander Bank Polska

e-mail: biuro.prasowe@santander.pl

  1. https://www.zbp.pl/aktualnosci/komunikaty/Pierwsze-konto-bankowe-jeszcze-przed-osiemnastka


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk