• Odbierz prezent
Już dziś zadebiutuje Crossroads Inn Anniversary Edition

Już dziś zadebiutuje Crossroads Inn Anniversary Edition. Edycja ta wprowadza mnóstwo usprawnień, nową zawartość i postacie, a także ulepszony interfejs użytkownika. Anniversary Edition zawiera wszystkie wydane wcześniej dodatki do gry, będąc jednocześnie prezentem dla dotychczasowych graczy.

Już dziś zadebiutuje Crossroads Inn Anniversary Edition - 1

Posiadacze oryginalnej wersji gry otrzymają Crossroads Inn Anniversary Edition za darmo w ramach podziękowania za dotychczasowe wsparcie. Klabater pomyślał również o właścicielach tzw. Season Passów do gry - już jutro, wraz z premierą nowej edycji, zostanie ogłoszona lista nadchodzących dodatków, do których dostaną dostęp w niedalekiej przyszłości.

W październiku ubiegłego roku Crossroads Inn zadebiutowało na PC. Niezwykła i bardzo zaangażowana społeczność, jaka wytworzyła się wokół gry, na bieżąco dzieliła się z nami wieloma cennymi uwagami. Uwagi te zebraliśmy i przeanalizowaliśmy tworząc Crossroads Inn Anniversary Edition - mówi Michał Gembicki, CEO w Klabater. - W ramach podziękowania za wsparcie, wszyscy posiadacze gry otrzymają rocznicową wersję jako bezpłatną aktualizację. Ta ostateczna edycja zawiera również nowy system tzw. wyszukiwanie ścieżek, ulepszoną sztuczną inteligencję, a także mocno poprawia wydajność silnika. Dodaliśmy również zupełnie nowy samouczek, który pomoże nowym graczom łatwiej zrozumieć meandry rozrywki. – dodaje Gembicki.

Obejrzyj film dev diary, w którym twórcy opowiadają o zmianach w Anniversary Edition:

https://youtu.be/z0VRLmV5hhM

oraz trailer:

https://youtu.be/wQzZqRBoHQ8

Crossroads Inn Anniversary Edition zawiera:

 • Dodatek Pests & Puppies pozwalający na hodowlę zwierząt i walkę ze szkodnikami
 • Dodatek The Pit umożliwiający rozbudowanie karczmy pod ziemią oraz prowadzenie nielegalnych interesów
 • Dodatek Hooves & Wagons wprowadzający konie, powozy i stajnie
 • Dodatek Bath & Beauty pozwalający na upiększenie toalet i łaźni
 • Dodatek Crops & Harvest (nowa zawartość) skupiony na cyklu upraw i zbiorów
 • Pakiet gadżetów cyfrowych: unikalna książka kucharska, soundtrack i zbiór grafik koncepcyjnych
 • Nowy typ barda i nowy typ podróżnika
 • Chińską wersję językową

Crossroads Inn okazał się hitem w Chinach, dlatego też Anniversary Edition zawiera chińską (uproszczoną) wersję gry. Gra będzie nadal obsługiwać języki polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i rosyjski.

Poza bogatą ofertą dodatków, Anniversary Edition wprowadzi również daleko idące usprawnienia rozgrywki, będące odpowiedzią na wymagania sygnalizowane przez społeczność gamingową:

 • Usprawnione AI i pathfinding - główne poprawki dotyczą odnajdywania ścieżek.
 • Wydajność silnika - twórcy zaktualizowali silnik gry do najnowszej wersji. Pomagał im w tym Greg Slazinski, autor silnika Esenthel, użytego w Crossroads Inn.
 • Nowy samouczek - Crossroads Inn jest grą o wysokim poziomie trudności. Z myślą o nowych graczach twórcy stworzyli zupełnie nowy poradnik do gry.

Jako dodatkowy prezent dla właścicieli Crossroads Inn, Klabater wyda dziś również Ultimate Innkeeper Bundle, który daje 10% zniżki na kolejną grę fantasy o zbliżonej rozgrywce do Crossroads Inn, czyli Travellers Rest. To niespodzianka dla wszystkich, którzy chcieliby warzyć piwo i prowadzić karczmę w 2D.

Crossroads Inn Anniversary Edition zadebiutuje na Steamie około 16:00. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź kartę Steam, Facebook lub Twitter.

# # #

Klabater S.A. to polski wydawca i producent gier wideo. Spółka świadczy twórcom gier wideo (developerom) kompleksowe usługi, począwszy od finansowania produkcji przez doradztwo strategiczne i pomoc w zarządzaniu projektem i produkcją, aż po planowanie i realizację kampanii reklamowych i działań PR/Social Media. Klabater posiada również status wydawcy konsolowego na platformach Microsoft Xbox, Sony PlayStation oraz Nintendo Switch oraz własny zespół developerski działający pod marką Kraken Unleashed.

Kontakt dla mediów:

Piotr Wdowiak

+48 530 979 039

piotr.wdowiak@corepr.pl


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk