• Odbierz prezent
JR HOLDING S.A.: Zawarcie umowy inwestycyjnej dot. objęcia udziałów spółki Motivizer (2021-02-22 08:20)
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr12/2021
Data sporządzenia: 2021-02-22
Skrócona nazwa emitenta
JR HOLDING S.A.
Temat
Zawarcie umowy inwestycyjnej dot. objęcia udziałów spółki Motivizer
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd JR HOLDING ASI S.A. (dalej: „JRH” lub „Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym do JRH wpłynęła obustronnie podpisana umowa inwestycyjna (dalej: „Umowa”) ze spółką Motivizer spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (Pl. Trzech Krzyży 10/14, KRS 0000493006, NIP: 5213664206, REGON 147053465; dalej: „Motivizer”) oraz dwoma osobami fizycznymi, wspólnikami Motivizer (dalej: „Wspólnicy”), której przedmiotem jest określenie zasad współpracy pomiędzy Stronami oraz objęcia przez JRH łącznie 44,92% udziałów w Motivizer.

Objęcie udziałów Motivizer odbyło się na podstawie oświadczenia o objęciu udziałów, które zostaną pokryte wkładem pieniężnym w łącznej wysokości 4.000.000 zł (cztery miliony złotych).

Strony ustaliły również zasady ładu korporacyjnego, w tym procedury i ograniczenia związane ze zbyciem udziałów w Motivizer, brzmienie Umowy spółki Motivizer, w tym zawarte w niej uprawnienia osobiste JRH.

Dzięki zawartej Umowie, dotychczasowa działalność Motivizer będzie kontynuowana i rozwijana ze wsparciem kapitałowym, technologicznym oraz know-how JRH.

Motivizer jest najnowocześniejszym na rynku systemem wsparcia dla działów HR, budowania motywacji i zaangażowania pracowników. Wspiera skutecznie Transformację Cyfrową w HR. Firma jest liderem technologicznym w branży dostawców platform do zarządzania świadczeniami pozapłacowymi, umożliwiając dzięki zaawansowanym rozwiązaniom informatycznym i w pełni skalowalnej architekturze systemu nieosiągalne dla konkurentów dostosowania do potrzeb i wymagań biznesowych klientów oraz integracji z ich systemami dziedzinowymi. Aplikacja umożliwia dokonywanie modyfikacji i zmian w odpowiedzi na nieznane jeszcze przyszłe uwarunkowania i wymagania biznesowe jako nowe wersje procesów. System powstał z myślą zarówno o pracodawcach jak i ich pracownikach.
Bogaty katalog funkcjonalności oraz unikalne oferty benefitów wspierają skuteczne zarządzanie zaangażowaniem oraz motywacją użytkowników. Z innowacyjnych rozwiązań Motivizer korzystają m.in. takie firmy jak T-Mobile, Nationale Nederlanden, Skanska, DHL, DPD, Carlsberg, Kimberly Clark, Toyota Motor Poland, Japan Tobacco International i wiele innych firm i grup kapitałowych.
W chwili obecnej na platformie zarejestrowanych jest ponad 40 tys. użytkowników z ponad 50 firm – zarówno dużych korporacji jak i spółek z sektora MŚP. Motivizer zakończył rok 2020 przychodami na poziomie ok 20 mln pln.

Zawarcie Umowy jest wynikiem realizacji strategii rozwoju Emitenta na lata 2020-2022 polegającej na inwestycji w perspektywiczne branże między innymi związane z nowymi technologiami i nowoczesnymi mediami, sztuczną inteligencją, produkcją i wydawaniem gier komputerowych, biotechnologią oraz fotowoltaiką.


MESSAGE (ENGLISH VERSION)JR HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA
(pełna nazwa emitenta)
JR HOLDING S.A.Usługi inne (uin)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
31-559Kraków
(kod pocztowy)(miejscowość)
Grzegórzecka67d lok.26
(ulica)(numer)
+48 12 654 05 19+48 12 654 05 19
(telefon)(fax)
asi@jrholdingasi.plwww.jrholding.pl
(e-mail)(www)
679-27-81-972356763788
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-02-22
January Ciszewski
Prezes Zarządu

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk