• Odbierz prezent
Jen, euro, frank, funt i dolar na rynku Forex przed weekendem

W piątek najważniejszym wydarzeniem była decyzja banku centralnego Japonii w sprawie stóp procentowych. Jak kształtują się kursy głównych walut przed weekendem?

 

W piątek o przed godziną 5 rano ogłoszono decyzję w sprawie stóp procentowych w Japonii. Pozostały one na niezmienionym poziomie -0,10% zgodnie z oczekiwaniami rynku.

 

Kurs dolara do jena (USD/JPY)

Po godzinie 21 kurs dolara do jena (USD/JPY) jest notowany na symbolicznym minusie o 0,07% względem wczorajszego poziomu zamknięcia. Za jednego dolara najwięcej płacono 109,12 JPY w godzinach nocnych, a najmniej 108,61 JPY po godzinie 9.

 Wykres kursu dolara do jena USD/JPY

Wykres kursu dolara amerykańskiego do jena japońskiego

 

Kurs euro do dolara (EUR/USD)

Po godzinie 21 kurs najpopularniejszej pary walutowej euro do dolara (EUR/USD) jest notowany na symbolicznym minusie o 0,09% względem poprzedniego poziomu odniesienia. Za jedno euro najwięcej płacono 1,1937 USD około godziny 9, a najmniej 1,1874 USD po godzinie 14.

 Wykres kursu euro do dolara EUR/USD

Wykres kursu euro do dolara EUR/USD

 

Kurs funta do dolara (GBP/USD)

Funt brytyjski dzisiaj traci względem amerykańskiej waluty. Za jednego funta najwięcej płacono 1,3959 USD do południa, a najmniej 1,3830 USD przed godziną 16. Po godzinie 21 kurs funta do dolara (GBP/USD) wynosi 1,3863 USD, co stanowi wzrost o 0,37% względem wczorajszego poziomu zamknięcia.

 Wykres kursu funta do dolara GBP/USD

Wykres kursu funta brytyjskiego do dolara amerykańskiego GBP/USD

 

Kurs dolara do franka (USD/CHF)

Po godzinie 21 kurs dolara do franka (USD/CHF) jest notowany na plusie o 0,19% względem poprzedniego poziomu odniesienia i wynosi 0,9293. Za jednego dolara najmniej płacono 0,9251 CHF w godzinach porannych, a najwięcej 0,9319 CHF po godzinie 14.

 Wykres kursu dolara do franka USD/CHF

Wykres kursu dolara amerykańskiego do franka szwajcarskiego USD/CHF 

 

 

Notowania: USDJPY

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDJPY/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk