• Odbierz prezent
Jastrzębska Spółka Węglowa- gdzie nastanie koniec szaleństwa zakupów na akcjach JSW?

Na walorach Jastrzębskiej Spółki Węglowej mamy do czynienia z istnym szałem zakupów. Zastanówmy się, gdzie nadejdzie kres spektakularnych wzrostów?

oRGR na JSW

Podczas wczorajszego wpisu wspominaliśmy o możliwości utworzenia się formacji odwróconej głowy z ramionami. Jak się okazało, faktycznie doszło do jej ukształtowania, a po wybiciu linii szyi, kurs akcji wręcz oszalał. Korzystając z potencjalnego zasięgu ruchu wynikającego z formacji odwróconej głowy z ramionami, możemy spróbować oszacować, jak długo, a przede wszystkim jak wysoko, JSW może jeszcze urosnąć.

 Wykres: Kurs akcji JSW (2 lata)

Wykres: Kurs akcji JSW (2 lata)

Potencjalny zasięg wynikający z formacji, mógłby doprowadzić kurs akcji JSW nawet w okolice 35 zł. Należy jednak pamiętać, że tak mocna zwyżka generuje gigantyczne ryzyko dynamicznych korekt.

Gdzie się bronić na akcjach spółki JSW

Szalony wystrzał bardzo mocno utrudnia znalezienie sensownego miejsca dla pozycji obronnych typu stop loss. Naturalnym miejscem jest ostatni dołek (poniżej 15 zł), jednak skala zwyżki sprawia, iż jest to kompletnie niekorzystne z punktu widzenia relacji potencjalnego zysku do ewentualnej straty. W takiej sytuacji należałoby zastosować zupełnie inny sposób prowadzenia pozycji. O szczegółach będę mówił podczas dzisiejszego bezpłatnego webinaru inwestycyjnego. Zapraszam serdecznie o godzinie 20:00.

Bezpłatny webinar inwestycyjny


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk