• Odbierz prezent
Jak zwiększyć skuteczność tradingu? 7 narzędzi analizy technicznej

Analiza techniczna przez jednych traktowana jest jak nauka, przez innych jako sztuka, ale nie brakuje głosów, że AT „nie działa” i nie ma wartości prognostycznej. Zapisz się na bezpłatny webinar od TMS Brokers i zweryfikuj gotowe metody w praktyce.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Założenia analizy technicznej opierają się na trzech filarach.

Jednym z nich jest zasada, że rynek dyskontuje wszystko. Oznacza to, że w sposób efektywny wycenia wszelkie czynniki fundamentalne, psychologiczne oraz geopolityczne. Na webinarze pokażemy, co to w rzeczywistości oznacza i jak to wykorzystać w procesie podejmowania decyzji.

 

 ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR!

 

Webinar w sposób kompleksowy wyjaśni również wszystkim uczestnikom zasadę nr 2 analizy technicznej, która brzmi: „ceny podlegają trendom”. Powiemy, dlaczego lepiej inwestować zgodnie z panującą tendencją i w jaki sposób wyszukiwać optymalne poziomy do zawierania pozycji. Wskażemy, co zrobić, żeby skutecznie znajdować miejsca, gdzie z dużym prawdopodobieństwem zakończy się korekta. To właśnie ruchy korekcyjne będą kluczowym elementem całego webinaru. Powiemy dlaczego lepiej kupować taniej i sprzedawać, kiedy na rynku jest po prostu drożej.

Szkolenie online rozwinie również temat trzeciego założenia AT:

„historia się powtarza”. Powiemy o klasycznych reakcjach inwestorów na potencjalne zyski lub straty i omówimy formacje cenowe, które na skutek tych zachowań często się powtarzają.

Na sam koniec pokażemy, w jaki sposób łączyć poznane narzędzia, by uprościć cały proces decyzyjny i zwiększyć prawdopodobieństwo Twojego sukcesu w tradingu. Nie zwlekaj, zapisz się na darmowy webinar! Szkolenie zaczyna się 13 lutego o 18:00!

Webinar poprowadzi Łukasz Zembik ekspert TMS Brokers, autor projektu Live Trading. Certyfikowany dealer Rynków Finansowych ACI/WIB Polska.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk