• Odbierz prezent
Jak wyznaczyć zasięg impulsu? Webinar inwestycyjny

Uwielbiasz przewidywać zasięg ruchu? Może chcesz oszacować potencjalny target dla swojej pozycji? Jeżeli te zadania są Twoim największym zmartwieniem w inwestowaniu, to mam dla Ciebie świetną wiadomość. Pochylimy się nad tym tematem we wtorek, 8 grudnia, o godzinie 20:00. Partnerem tego spotkania będzie broker TRADE.COM, dzięki czemu jak zwykle, udział będzie całkowicie bezpłatny.

Jak wyznaczyć zasięg impulsu?

Czy to możliwe, aby przewidzieć jak wysoko zostanie wyniesiony kurs w trakcie hossy? Czy jesteśmy w stanie oszacować zasięg impulsu spadkowego w trakcie bessy? Poprawne zlokalizowanie takich poziomów jest równoznaczne z gotowym przepisem na ogromny sukces rynkowy. W związku z tym, temat nie może być prosty. Jednak nie stoimy na straconej pozycji. Są bowiem techniki, dzięki którym możemy próbować „przewidzieć” potencjalny zakres obecnie panującej tendencji. Jeśli chciałbyś poznać te rynkowe „sztuczki”, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

Zarezerwuj swoje miejsce

Chcesz zdobyć więcej wiedzy?

Dołącz do prenumeraty Magazynu Inwestor i otrzymaj dostęp do archiwum webinarów. Poznasz w nich:

-podstawowe formacje analizy technicznej

-ciekawe i nieszablonowe sposoby rozegrania poszczególnych formacji AT

-gotowe strategie transakcyjne

-kluczowe zagadnienia z psychologii inwestowania

Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rynkami finansowymi, czy już masz doświadczenie w świecie finansów, ale wciąż chcesz się rozwijać, ta propozycja jest właśnie da Ciebie. Decydując się na prenumeratę Magazynu Inwestor otrzymujesz bezpłatny dostęp do nagrań ze wszystkich webinarów.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, roczna prenumerata wynosi niespełna 80 zł.

DOŁĄCZ DO PRENUMERATY


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk