• Odbierz prezent
Jak wyznaczyć na wykresie strefy popytu i podaży?

W niedzielę, 21 lutego 2020 roku, o godzinie 20:00 zapraszamy na webinar poświęcony sposobom wyznaczania oraz rozegrania stref popytu i podaży. Można śmiało powiedzieć, że umiejętne wyselekcjonowanie kluczowych poziomów wsparć i oporów jest pierwszym krokiem do zbudowania skutecznej strategii inwestycyjnej. Ogromną zaletą tej metody jest możliwość zaadoptowania jej do dowolnego interwału czasowego, dlatego sprawdzi się zarówno dla traderów, jak i inwestorów. Wirtualne spotkanie organizujemy wraz z partnerem, którym jest Admiral Markets. Uczestnictwo w webinarze jest jak zwykle całkowicie bezpłatne.

Kontroluj sytuację na rynku

Jedną z najlepszych rad jakie można przekazać zarówno początkującej osobie, jak i wielu traderom ze sporym stażem na rynkach finansowych jest „nie daj się ponieść emocjom”. To właśnie one są naszym największych wrogiem i pod ich wpływem robimy największe głupoty, dewastujące wycenę naszego rachunku inwestycyjnego. Jest jednak bardzo prosty sposób, aby sobie z tym poradzić. Musimy mieć gotowy plan zakładający wszystkie możliwe do rozegrania scenariusze. Naszym zadaniem jeszcze przed zawarciem transakcji jest określić dokładne miejsce w którym będziemy chcieli wejść, gdzie ustawimy stop loss oraz jaki jest nasz take profit. Aby zrobić to solidnie i mieć przewagę statystyczną na rynku konieczna jest umiejętność wyznaczania stref popytu i podaży. Właśnie tym ostatnim zadaniem zajmiemy się podczas tego webinaru inwestycyjnego.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Czy oglądałeś wcześniejsze webinary?

Podczas dotychczasowych webinarów przedstawiliśmy kilkadziesiąt strategii inwestycyjnych oraz tradingowych. Poruszyliśmy temat psychologii inwestowania, zarządzania ryzykiem oraz kapitałem, gościliśmy również ciekawe postaci z rynków finansowych. Jeżeli chcesz nadrobić zaległości i otrzymać dostęp do ponad 100 godzin konkretnej wiedzy, to skorzystaj z rewelacyjnej promocji.

LUTY2021

Dostęp do nagrań z webinarów otrzymasz w prezencie przy zakupie naszego flagowego, rocznego szkolenia Akademia Inwestora. Możesz również nabyć same webinary. Korzystając z kodu rabatowego LUTY2021, otrzymasz aż 40% zniżki na cały asortyment.  

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk