• Odbierz prezent
dywergencje-w-handlu
Z artykułu dowiesz się:

- Jakie sposoby na efektywne wykorzystywanie dywergencji w handlu ma Dawid Augustyn

Coraz bardziej popularne wśród inwestorów stają się strategie handlowe oparte o dywergencje, czyli rozbieżności pomiędzy ceną instrumentu, a wskaźnikiem. Może brzmi to dość skomplikowanie, ale w rzeczywistości wcale takie być nie musi. Opanowanie strategii opartej o dywergencje może w praktyce okazać się bardzo proste, dlatego mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

 

Dawid Augustyn o dywergencjach

Już jutro (środa, 12 lipca) o godzinie 20:00 Dawid Augustyn zdradzi swoje sposoby na efektywne wykorzystywanie dywergencji w handlu. Podczas jutrzejszego webinaru będziesz mógł zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą dywergencji, ich występowania i prawidłowego wykorzystywania w realnym handlu. Cała teoretyczna wiedza zostanie wzbogacona o przykłady realnych zagrań Dawida Augustyna.

 

Webinar: środa (12 lipca), 20:00

Zdobycie praktycznej wiedzy na temat dywergencji umożliwia organizator webinaru, broker STO. Link poniżej przeniesie Cię do jego strony, gdzie możesz zapisać się na webinar.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR


Consilium Invest

Consilium Invest to portal stworzony przez profesjonalnych traderów, pragnących dzielić się swoimi transakcjami z innymi, aby umożliwić im naukę tradingu na prawdziwym rynku. W związku ze zmianą nazwy na TradingDot, od 1 października portal jest dostępny pod adresem https://tradingdot.com.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk