• Odbierz prezent
Jak wiele dolarów zapłacisz dziś za akcję Microsoftu, Netflixa albo Apple? Notowania giełdowe - 28 dzień stycznia
fot. freepik.com

Dziś mamy 28 stycznia. Przyglądnijmy notowania wielkich amerykańskich firm technologicznych. Ile dolarów USD musielibyśmy teraz zapłacić za jedną akcję Microsoftu, Netflixa tudzież Apple?


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

 

Cena akcji Apple

Cena akcji Apple na początku sesji osiągnęła dziś 159.1 USD. Najwięcej za akcję Apple dzisiaj 168.59 USD, z kolei najmniej 162.91 USD. Bieżący kurs akcji Apple to 168.3 dolarów USD. Jak więc łatwo zauważyć notowania spółki Apple w ostatnim czasie.

Kurs otwarcia

159.1

Minimalna cena

162.91

Najwyższa cena akcji w ciągu dnia

168.59

Aktualny kurs akcji

168.3

Tabela 3. Ceny akcji Apple

Apple jest to jedna z największych amerykańskich korporacji, zajmująca się produkcją i projektowaniem elektroniki użytkowej,produkcją i dystrybucją elektroniki, komputerów osobistych i oprogramowania z główną siedzibą mieszczącą się w Cupertino w stanie Kalifornia.

Ceny akcji spółki Micrsoft

Cena akcji Microsoftu na początku sesji to 300.07 dolarów USD. Minimalna cena akcji Microsoftu znajdowała się dzisiaj na poziomie 294.46 USD, a maksymalna 304.76 USD. Bieżący kurs akcji Microsoft wynosi 304.6 dolarów USD. Jak widać akcje Microsoftu straciły na wartości w ostatnim czasie.


Kurs otwarcia

300.07

Minimalna cena

294.46

Najwyższa cena akcji w ciągu dnia

304.76

Aktualny kurs akcji

304.6

Tabela 1. Notowania giełdowe spółki Microsoft

Microsoft możemy uznać za jedno z najważniejszych na świecie firm branży informatycznej. Najbardziej znane jest jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office.

 

Netflix notowania i bieżący kurs akcji spółki

Cena akcji spółki Netflix na początku sesji wyniosła dziś 386.86 dolarów USD. Najniższa cena dla Netflixa była to dzisiaj 374.66 USD, z kolei maksymalna 386.1 USD. Na ten moment cena za jedną akcję Netflixa to 380.26 dolarów USD. Łatwo zauważyć więc, że notowania giełdowe spółki Netflix wzrosły podczas ostatnich godzin. 

Kurs otwarcia

386.86  

Minimalna cena

374.66

Najwyższa cena akcji w ciągu dnia

386.1

Aktualny kurs akcji

380.26

Tabela 2. Ceny akcji Netflixa

Netflix funkcjonuje jako internetowa wypożyczalnia, oferująca za uiszczoną opłatą dostęp do filmów i seriali poprzez media strumieniowe. W tym momencie usługa dostępna jest w większej części świata.


Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk