• Odbierz prezent
Edukacja
Z artykułu dowiesz się:

- Poznasz przystępną strategię długoterminowego handlu

Podzielę się z Państwem wiedzą o tym, w jaki sposób osiągać sukces na trudnym i wymagającym rynku finansowym, jakim jest Forex. Strategię dedykuję inwestorom długoterminowym, z portfelem na poziomie powyżej 100 tys. zł.

 

W trakcie współpracy z dużą instytucją finansową zauważyłem, jak istotna dla decyzji głównych aktorów rynku jest historyczna wartość ceny. Dopiero drugim oraz trzecim składnikiem są kolejno technika i fundamenty. Stopniowo przejdę do każdego z nich i przybliżę zagadnienia na podstawie praktycznych przykładów.

 

Poziom ceny

 

Jednym z ważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę, jest poziom ceny historycznej oraz aktualnej. Dla momentu otwarcia pozycji istotne jest, aby cena była historycznie bardzo niska albo bardzo wysoka. Daje to dużą szansę, że w odpowiednich miejscach pojawi się popyt lub podaż, aby odwrócić kierunek ceny. Przedstawię to na przykładzie ropy WTI. [...]

Artykuł jest dostępny dla czytelników magazynu FXMAG.

Chcesz uzyskać dostęp do artykułu?


Robert Cyrzan

Niezależny trader i analityk Fibonacci Team School. Posiada doświadczenie w handlu na kontraktach terminowych na WIG 20 oraz w obrocie papierami wartościowymi. Pracował m.in. w Credit Suisse AG jako analityk transakcji giełdowych na rynku DAX . Aktywny inwestor. Trading opiera głównie na spekulacji jednosesyjnej, przy wykorzystaniu geometrii.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk