• Odbierz prezent
Jak spuściłem 2 miliony na giełdzie - historia prawdziwa [Bezpłatny webinar]

Paweł Bodnar to pseudonim tradera, który w 2017 roku stracił 2 miliony złotych. Swoją historię spisał na kartach książki "Jak spuściłem 2 miliony na giełdzie". W środę (25.11.2020) o godzinie 19:00 zapraszamy na bezpłatny webinar “Jak spuściłem 2 miliony na giełdzie - historia prawdziwa”. Webinar będzie przeprowadzony w formie otwartej dyskusji z możliwością zadawania pytań przez uczestników za pośrednictwem czatu. Ponadto podczas nagrania będzie możliwość zakupu książki "Jak spuściłem 2 miliony na giełdzie" z atrakcyjnym rabatem.

Zaproszenie na webinar

Nazywam się Paweł Bodnar i byłem traderem na rynku Forex. Pomimo wielu sukcesów należę do grona ponad 80% inwestorów, którzy na rynku walutowym stracili swoje pieniądze. W 2017 roku przegrałem około 2 milionów złotych, co znacznie przewyższyło zyski, które wypracowałem w poprzednich latach. Chcę opowiedzieć swoją historię, jak od początkującego gracza, doszedłem do fazy boga, aby ostatecznie zbankrutować. Wierzę, że dzięki temu wielu traderów ustrzegę przed popełnieniem podobnych błędów, a nielicznym pomogę osiągnąć sukces. Na moim 60-minutowym webinarze opiszę swoją historię, poruszając między innymi takie kwestie, jak:

  • Jakie emocje towarzyszyły mi, kiedy decydowałem się na zarządzanie cudzymi pieniędzmi?
  • Jak się czułem, kiedy zaczynałem tracić grunt pod nogami, a mimo to handlowałem, zmierzając ku zgubie?
  • Jakie tragiczne skutki miała moja historia i jak Ty możesz jej uniknąć?

Link do wydarzenia na facebooku:

O prezenterze

Paweł Bodnar to pseudonim. Zwykły chłopak z niewielkiej miejscowości posiadający przyjaciół i rodzinę. Po spektakularnych sukcesach na giełdzie zdecydował się, że inwestowanie stanie się jego przepisem na życie. Szło mu tak dobrze, że w pewnym momencie podjął się zarządzania cudzymi pieniędzmi. Czy nie takie marzenie miał kiedyś każdy z nas? Bodnar je zrealizował. W pewnym jednak momencie rynek brutalnie przypomniał o swojej prawdziwej naturze. Paweł ostatecznie stracił 2 000 000 zł, co o kilkaset tysięcy złotych przewyższyło jego wcześniejsze zyski. W ciągu kilku miesięcy stanął przed ogromnymi problemami finansowymi i od tego czasu pozostaje anonimowy. Swoją lekcję chce jednak przekazać innym.

 

 Link do rejestracji:

 

 


maklerska.pl

Księgarnia profesjonalnego inwestora giełdowego. Analiza techniczna, analiza fundamentalna, psychologia inwestowania, zarządzanie ryzykiem i wiele innych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk