• Odbierz prezent
Jak rynki zareagują na wybory prezydencie w USA? Czy czeka nas koniec hossy?

Wczoraj rozpoczęliśmy nową serię webinarów, w trakcie których poszukujemy okazji inwestycyjnych na kolejny tydzień. Takie wirtualne spotkania będą się odbywały w niedzielę o godzinie 20:00. Jednak tym razem, prócz oceny sytuacji rynkowej, gorącym tematem były również wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych oraz możliwe scenariusze, które po nich mogą nastąpić. Przedstawiłem również pewną ciekawostkę, która mogłaby doprowadzić do totalnej paniki na rynkach. Webinar jak zwykle był nagrywany, a dostęp do całego archiwum mają wszyscy prenumeratorzy magazynu Inwestor.

Jak rozpoznać koniec hossy?

Wielu inwestorów zastanawia się, czy ponad dekada szaleńczego trendu wzrostowego w Stanach Zjednoczonych, to już wystarczający okres, by nastała niebawem bessa. Właśnie tego tematu dotknie nasze kolejne wirtualne spotkanie, w trakcie którego zastanowimy się nad metodami rozpoznania szczytu na rynku byka. Podczas wtorkowego webinaru inwestycyjnego (3 listopada 2020), przedstawię sporą ilość sygnałów ostrzegawczych, które powinny być dla nas jasnym komunikatem, że na rynku może niebawem dojść do zwiększenia nerwowości, a nawet bessy.

Jak się zapisać na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której stworzyliśmy harmonogram nadchodzących wydarzeń na cały listopad. Każda osoba może się zarejestrować na dowolną ilość wirtualnych spotkań. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Zarezerwuj swoje miejsce

Jak uzyskać dostęp do wiedzy z webinarów

Wszystkie wirtualne spotkania są nagrywane i dostępne dla prenumeratorów magazynu Inwestor lub osób, które wykupiły dostęp do nagrań z webinarów. Warto w tym momencie dodać, że w bazie mamy już ponad 40 godzin wiedzy na temat psychologii inwestowania, analizy technicznej oraz przykładowych strategii inwestycyjnych. Dla naszych widzów mamy specjalny rabat wynoszący 20% od standardowej ceny w sklepie FXMAG. Aby z niego skorzystać, należy wpisać kod WEBINAR.

Zdobądź dostęp do archiwum webinarów


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk