• Odbierz prezent
Jak rozegrać szczyt na Nasdaq’u?

Czy należysz do grupy osób, które czują ogromną pokusę zajęcia pozycji krótkich na amerykańskim indeksie spółek technologicznych? Wzrosty obserwowane na Nasdaq’u są oszałamiające, jednak czy to wystarczający powód by go shortować? Zastanowimy się nad tym podczas najbliższego wirtualnego spotkania. Już we wtorek, 13 lipca, o godzinie 20:00, sprawdzimy jak wyglądała poprzednia bańska tego indeksu, z którą mieliśmy do czynienia podczas hossy dotcomów. Jakie symptomy świadczą o tym, że warto obstawić potencjalny szczyt oraz co powinniśmy dostrzec na wykresie, by podjęcie takiego ryzyka było racjonalne. O tym wszystkim porozmawiamy podczas bezpłatnego webinaru.

Czy to już szczyt na Nasdaq’u?

W ostatnim czasie niezwykle popularnym tematem jest shortowanie indeksu Nasdaq. Musimy mieć świadomość, że obstawianie spadków w trakcie tak silnej tendencji wzrostowej, wiąże się z gigantycznym ryzykiem. Równocześnie pokusa jest spora, ponieważ ewentualna korekta powinna być bardzo dynamiczna. Część uczestników rynku traktuje obecną sytuację jak okazję życia, ponieważ oczekują rychłego zakończenia całej hossy. Należy niezwykle uważać na myślenie tego rodzaju, ponieważ łatwo jest przekonać swój umysł, że nasze przekonania są prawdą, a wcale tak nie musi być. W jaki sposób odpowiedzialnie spróbować rozegrać szczyt na Nasdaqu? Kiedy wchodzić w pozycję oraz jak się zabezpieczać? Odpowiemy na te pytania w trakcie najbliższego wirtualnego spotkania.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Akademia Inwestora

Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki na rynkach finansowych lub chcesz znacząco poszerzyć wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, to doskonałą propozycją jest nasz flagowy produkt o nazwie Akademia Inwestora. Dzięki niemu poznasz zarówno prawa działające w świecie finansów, jak i gotowe sposoby handlu. Aby jeszcze bardziej wzbogacić Twój zasób strategii inwestycyjnych, dołączamy dostęp do wszystkich webinarów archiwalnych, których jest już ponad 100. Dodatkowo, korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, otrzymasz aż 20% zniżki w sklepie FXMAG.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk