• Odbierz prezent
Jak reagujesz gdy ktoś ma przeciwne zdanie na rynku? Psychologia inwestowania
fot. freepik.com

Pewność siebie jest na rynku niezwykle istotna. Otwierając pozycję musimy konsekwentnie realizować wcześniejsze założenia. Co się jednak stanie, gdy dana transakcja nie idzie po naszej myśli, a w około słyszymy liczne argumenty przeciwstawne do naszego zaangażowania rynkowego? Jak sobie radzisz w takiej sytuacji? Czy potrafisz poczekać, aż kurs zadecyduje czy osiągnięty będzie stop loss, czy take profit? Może wycofujesz się ze swojego scenariusza, ulegając presji otoczenia? Na ile silna jest Twoja inwestycyjna głowa? Jesteś też jeszcze inna ewentualność, możesz wziąć sprawę niezwykle osobiście i chcieć udowodnić otoczeniu, że to właśnie Ty masz rację. Jakie mogą być tego konsekwencje oraz w jaki sposób sobie z tym wszystkim radzić? Zapraszam już w najbliższy wtorek, 8 czerwca, o godzinie 20:00 na webinar poświęcony psychologii inwestowania.

Psychologia inwestowania

Spokój, opanowanie, konsekwentne realizowanie wcześniej obranych założeń i kompletny brak podatności na opinie innych. Jeżeli właśnie opisałem zbiór Twoich cech i postaw inwestycyjnych, to szczerze gratuluję. Jedynie kwestią czasu jest, kiedy zaczniesz na rynku systematycznie zarabiać. Problem zaczyna się pojawiać wtedy, jeżeli taki zbiór atutów jest jedynie w sferze Twoich marzeń, a w rzeczywistości popadasz w totalną huśtawkę nastrojów natychmiast po zajęciu pozycji. Co robić, a czego nie robić i jak sobie poradzić z kłodami, które rzuca nam pod nogi nasza własna głowa. O tym wszystkim porozmawiamy podczas kolejnego webinaru inwestycyjnego. Nie przesadzę, jeśli powiem, że to bardzo często nasza psychika jest odpowiedzialna za rynkowy sukces, bądź porażkę, dlatego nie może Cię zabraknąć na tym wirtualnym spotkaniu.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Dołącz do Akademii Inwestora

Zachęcamy się z naszym flagowym produktem, którym jest Akademia Inwestora. Jest to roczny kurs, składający się z 52 ponad godzinnych lekcji, dzięki którym posiądziesz obszerną wiedzę na temat rynków finansowych. Dodatkowo, przy zakupie Akademii Inwestora, otrzymasz w prezencie dostęp do archiwum ponad 100 webinarów edukacyjnych. Z ich pomocą bez problemu opracujesz swoją własną strategię inwestycyjną.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk