• Sklep
  • Odbierz prezent
webinar
Z artykułu dowiesz się:

- Czego dowiesz się podczas webinaru

Już w środę, 18 maja o godzinie 20:00 odbędzie się specjalny webinar, podczas którego Zbigniew Wieczorek poruszy jedną z najważniejszych kwestii w tradingu: jak przełożyć analizy na zagrania.

 

Analiza cen instrumentów finansowych bez wątpienia jest sztuką i niezwykle istotnym aspektem tradingu. Jeśli jednak nie potrafimy przełożyć swoich analiz na zagrania, co wbrew pozorom wcale nie jest tak oczywiste jakby się mogło z początku wydawać, nasze działanie będą bezcelowe. Podczas webinaru wspólnie zastanawiać się będziemy nad kwestią wykorzystania analiz w tradingu.

Dzisiejszy webinar będzie miał formę interaktywną, a więc przygotuj się do prawdziwej nauki!

 

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

PROWADZĄCY:

Zbigniew Wieczorek - Koordynator działu analitycznego i szkoleniowego Consilium Invest. Specjalizuje się w analizie price action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Jego główne źródło inspiracji to prace Steve'a Nisona i Niala Fullera. Uważa, że strategia inwestycyjna, żelazna dyscyplina i odpowiednie nastawienie psychiczne to triada wartości prowadzących do sukcesu. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk