• Odbierz prezent
Jak poprawić strategię inwestycyjną? Intensywny kurs analizy technicznej

Analiza techniczna pozwala ograniczyć efekt przypadku w procesie przewidywania dalszych ruchów cen na rynku, a tym samym jest techniką zwiększającą prawdopodobieństwo sukcesu. Tej metody uczy naczelny FXMAG i ekspert TMS podczas intensywnego kursu. Nie zwlekaj, zapisz się!


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Analiza techniczna wskazuje siłę kupujących i sprzedających na rynku dzięki wykorzystaniu prostych formacji cenowych oraz bardziej skomplikowanych wskaźników. Analitycy techniczni wierzą, że wykres cenowy obrazuje rynek, z uwzględnieniem wszystkich czynników, także tych fundamentalnych.

 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

 

Podczas „Intensywnego kursu analizy technicznej” organizowanego przez TMS Brokers i FXMAG poznasz teorię i sprawdzisz, jak przekłada się ona na trading podczas sesji LIVE. Otrzymasz m.in. odpowiedzi na pytania: jak prowadzić pozycje? W które klasy aktywów warto inwestować w podejściu średnioterminowym? Jak selekcjonować potencjalne inwestycje? Czy warto korzystać z formacji cenowych? Dowiesz się również jak zarządzać ryzykiem i usłyszysz ile można ryzykować, by zarabiać efektywnie.

Podczas ostatniego, otwartego webinaru Dawid Augustyn opowiadał między innymi o tym, na co warto zwracać szczególną uwagę oraz dlaczego poziomy horyzontalne są tak istotne w tradingu. Pokazał też, w którym miejscu należy zawierać pozycję na instrumentach, a także wykonał bieżącą analizę wybranych rynków. Wytłumaczył też uczestnikom, w jaki sposób zabezpieczać swoją transakcję, gdzie ustawiać zlecenie Stop Loss oraz jak sposób wyznaczać optymalny stosunek zysku do ryzyka.

Popraw swój trading

Kolejne szkolenie z cyklu odbędzie się 30 lipca, o godzinie 18:00. Webinar poprowadzi Dawid Augustyn i Łukasz Zembik, ekspert rynku OTC w TMS Brokers. Podczas webinaru opowiedzą w jaki sposób szukać okazji transakcyjnych na wykresie, które poziomy Fibonacciego sprawdzają się tradingu, a także jak zarabiać na rynkowych setupach?

Szkolenia odbywają się na żywo, podczas każdego z nich można zadawać pytania. Ostatni webinar z cyklu jest zamknięty. Możesz uzyskać do niego dostęp, jeśli bezpłatnie otworzysz rachunek w TMS Brokers.

Ebook gratis

Ponadto przy zapisie na dowolne szkolenie z cyklu, otrzymasz bezpłatny ebook „7 skutecznych sygnałów analizy technicznej”. Ekspert TMS opisuje w nim wybrane metody płynące z analizy technicznej, m.in. klasycznej analizy technicznej, Price Action, geometrii rynkowej, automatycznych wskaźników AT. Ebook kompleksowo wyjaśnia też jak optymalizować poziomy zawierania pozycji.

Nie zwlekaj, zapisz się i popraw swój trading!


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk