• Odbierz prezent
Jak określić wielkość pozycji i gdzie ustawić stop loss?

Po wczorajszym rewelacyjnym wystąpieniu Wikinga, nie zwalniamy tempa. Zapraszamy na kolejny webinar edukacyjny. Tym razem porozmawiamy o tym w jaki sposób dobierać wielkość zajmowanej pozycji oraz jak ustawiać zlecenie zabezpieczające STOP LOSS. Zapraszamy już w najbliższy wtorek, 12 stycznia, o godzinie 20:00. Wirtualne spotkanie jak zwykle jest całkowicie bezpłatne, dzięki współpracy z brokerem Admiral Markets.

Kontroluj straty, zyski przyjdą same

Niezależnie od tego jak długo jesteś na rynku, to prędzej czy później dojdziesz do kluczowego wniosku. Zdecydowanie ważniejsze od tego ile możesz zyskać, jest to, ile możesz stracić. Kontrola drawdown-ów, czyli obsunięć kapitału, to klucz do długoterminowego sukcesu. Aby jednak rozsądnie zarządzać swoimi środkami, musimy mieć jakiś system. Podczas tego webinaru, pokaże Ci przykładową propozycję, w jaki sposób to robić, aby nie zakończyć przygody z rynkami finansowymi klasycznym falstartem. Po tym webinarze dylematy związane z wielkością pozycji oraz stop lossem, już więcej nie powinny Ci spędzać snu z powiek.

Zapisz się na bezpłatny webinar

 

Chcesz zarabiać na rynkach finansowych?

Cytując rewelacyjną wypowiedź Wikinga „Trading to najtrudniejszy zawód świata”, musisz się doskonale przygotować do bezwzględnej rywalizacji, która Cię spotka na rynku.

Jeżeli myślisz na poważnie o swojej karierze na rynkach finansowych, to gorąco zachęcamy do zakupu Akademii Inwestora. Jest to roczny projekt edukacyjny, który znacząco zwiększy Twoją wiedzę. Dodatkowo wraz z Akademią, otrzymasz w prezencie dostęp do wszystkich webinarów, które nagraliśmy. Jest ich już ponad 70, a w praktyce oznacza to kilkadziesiąt strategii inwestycyjnych.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, czeka na Ciebie miła niespodzianka, w postaci sporej zniżki ceny.

Sprawdź Akademię Inwestora


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk