• Odbierz prezent
Jak kupić akcje amerykańskich spółek? Inwestowanie na dwóch największych światowych rynkach akcji - Wall Street i Nasdaq. Praktyczny webinar

Dwa największe światowe rynki akcji to Wall Street i Nasdaq, czyli giełda specjalizująca się przede wszystkim w spółkach z sektora technologicznego tj. Apple, Amazon, Facebook i Google. Jak nabyć ich akcje? Przez brokera, najlepiej bez prowizji. Taka możliwość pojawiła się w TMS Brokers – za pośrednictwem polskiego domu maklerskiego można inwestować w prawdziwe akcje z najpopularniejszych giełd amerykańskich i to bez prowizji dla wszystkich kont w PLN i EUR!


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Wystarczy założyć konto maklerskie, a według badań firmy Edisonda z grupy Grant Thornton w TMS Brokers można to zrobić najszybciej na polskim rynku  - całkowicie zdalnie, w niecałe 8 min. Następnie na platformie tradingowej MT5 lub za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej możesz kupić wybrane akcje z najciekawszych amerykańskich giełd.

Jeśli jednak bardziej interesują Cię inwestycje lewarowane, to warto przyjrzeć się ofercie CFD na akcje spółek z giełd amerykańskich, polskich, niemieckich, brytyjskich, czy hiszpańskich w TMS. Możesz też inwestować w indeksy giełdowe.

Nastroje największych amerykańskich giełd oddają indeksy – S&P500 oraz Nasdaq100. Pierwszy mierzy wartość największych 500 spółek notowanych na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, drugi z kolei wartość 100 największych spółek notowanych na giełdzie Nasdaq.

Jak kupić amerykańskie akcje online?

Dom maklerski TMS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i organizuje specjalny webinar, podczas którego ekspert opowie o specyfice inwestowania m.in. na Wall Street. Wyjaśni też:

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR!

  • czym są zlecenia z  limitem i w jaki sposób otrzymamy dywidendę od spółki, której akcje posiadamy
  • w jaki sposób wyszukiwać spółki z interesujących nas branży
  • czym różni się inwestowanie w akcje w porównaniu do kontraktów CFD
  • jak kupować akcje poprzez aplikację TMS i platformę MT5
  • o wszystkich udogodnieniach aplikacji, która daje dostęp do wielu rynków na raz: akcji, walut, indeksów giełdowych, surowców czy funduszy ETF

W czasie trwania webinaru, będzie także czas na zadanie pytań!

Inwestowanie na amerykańskiej giełdzie nigdy nie było łatwiejsze – zapisz się na bezpłatne szkolenie i zobacz, jakie to proste!

Wydarzenie odbędzie się 4 lutego o godzinie 12:00. Jeśli chcesz zobaczyć webinar, ale nie dasz rady uczestniczyć w południe, zapisz się na szkolenie, a po zakończonym wydarzeniu dostaniesz maila z nagraniem!


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk