• Odbierz prezent
Jak handlować w konsolidacji? Webinar tradingowy

Czy wiesz, że większość instrumentów porusza się w trendzie bocznym aż przez 70% czasu? Warto byłoby to wykorzystać i zbudować strategię umożliwiającą zyskiwanie na konsolidacji. Jeżeli ten temat jest dla Ciebie interesujący, to serdecznie zapraszam na kolejny webinar. Odbędzie się on w czwartek, 10 grudnia, o godzinie 19:00. Partnerem wirtualnego spotkania będzie broker AVATRADE, natomiast udział jak zwykle jest darmowy.

Jak wykorzystać konsolidację w tradingu?

Webinar dotyczący strategii, która polegała na dołączaniu do wybić z konsolidacji cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Idąc za ciosem mamy dla Was kolejną propozycję. Tym razem założenia będą dokładnie odwrotne. Nasz trading plan będzie się opierał na korzystaniu z długotrwałego utrzymywania się kursu wewnątrz konsolidacji. Jest to niezwykle ciekawa strategia dla osób, które lubią mieć klarowny sygnał wejścia, a także pełną kontrolę nad ryzykiem. Kolejnymi zaletami są: korzystny stosunek potencjalnego zysku do straty oraz sama charakterystyka rynków finansowych. Pamiętajmy bowiem, że większość instrumentów, aż przez 70% czasu porusza się właśnie w trendzie bocznym.

Czy warto to wykorzystać? Sprawdź na kolejnym webinarze FXMAG!

Zarezerwuj swoje miejsce

Poszukujesz wiedzy, która poprawi Twój trading?

Skorzystaj z okazji, która trwa jedynie do końca roku. Dołącz do prenumeraty Magazynu Inwestor i otrzymaj bezpłatny dostęp do archiwum webinarów. Poznasz w nich:

-podstawowe formacje analizy technicznej

-ciekawe i nieszablonowe sposoby rozegrania poszczególnych formacji AT

-gotowe strategie transakcyjne

-kluczowe zagadnienia z psychologii inwestowania

Im większe masz doświadczenie, tym lepiej zdajesz sobie sprawę z tego, że często jedna cenna rada, może diametralnie poprawić nasze wyniki. Decydując się na prenumeratę Magazynu Inwestor otrzymujesz bezpłatny dostęp do nagrań ze wszystkich webinarów, które przekraczają już 60 godzin materiału.

Dodatkowo, korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, roczna prenumerata wynosi niespełna 80 zł.

DOŁĄCZ DO PRENUMERATY


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk