• Odbierz prezent
Jak dzięki merkandi.pl robić tanie zakupy hurtowe w internecie?
Merkandi.pl jest obecne na polskim rynku od roku 2008. Działalność tej platformy ma charakter międzynarodowy - Merkandi łączy hurtowników, dostawców i producentów ze wszystkich zakątków globu (obecnie 75 000 użytkowników ze 150 krajów) i pozwala zaopatrzyć się w unikalne artykuły do sklepów i hurtowni nawet o 90% taniej. Na czym polega wyjątkowość Merkandi?

Handel hurtowy na sterydach

Merkandi stwarza wyjątkowe okazje dla hurtowników oraz oferuje towar niedostępny nigdzie indziej. Portal pozwala w łatwy sposób nawiązywać kontakty handlowe praktycznie z całym światem, łączy przedsiębiorców w przejrzystą sieć kontaktów i przedstawia ofertę, której próżno gdziekolwiek indziej szukać na rynku.

Merkandi posiada otwartą dla użytkowników bazę hurtowników z całej Europy oraz innych części świata. Czegóż to nie możemy znaleźć w Merkandi dla naszych sklepów i hurtowni? Możemy znaleźć tu wszystko, każda kategoria produktów rynkowych jest obficie reprezentowana. Nie dość, że - z powodu często nawet egzotycznego pochodzenia towarów - natrafiamy tu na produkty wyjątkowe i unikalne, to ceny przedstawiane kupującym należą do najniższych, gdyż na Merkandi wystawia się towar pochodzący z zamykanych sklepów (tak samo francuskich jak amerykańskich), stocków, końcówek kolekcji, nadwyżek produkcyjnych, towary wysprzedawane przez hurtowników z całego świata po niebywałych cenach. To wielka okazja dla każdego, kto pragnie “rozkręcić” swoją sprzedaż, zaskoczyć pozytywnie klientów produktami ekskluzywnymi (dowolnej kategorii), podnieść poziom sprzedaży i zyskowności prowadzenia biznesu handlowego.

Merkandi jako lider zaopatrzenia hurtowego w kraju

To nie wszystko. Hurtownicy codziennie spotykają się ze specjalnymi ofertami, zniżkami na towar, okazjami cenowymi. Twoja hurtownia również może dołączyć do sieci Merkandi i prosperować w lepszy sposób. W Merkandi oferowane są towary przez bardzo dużych producentów, ale nie brakuje także producentów i wystawców, którzy specjalizują się np. tylko w jednej kategorii produktów i stanowią na rynku pewną wyjątkowość. Wolny handel nie zna granic i Merkandi doskonale to rozumie, kiedy zaprasza do współpracy cały kontynent europejski i wiele krajów spoza wspólnoty UE.

Merkandi trzyma rękę na pulsie i gdy np. dochodzi do likwidacji dużych sklepów lub hurtowni lub jakaś firma ma kłopot z zajęciem komorniczym i jest zmuszona wysprzedać swoje produkty po zaniżonych cenach, wtedy Merkandi wkracza do akcji i zajmuje się włączeniem najlepszej oferty do swojego portalu. Zresztą poruszanie się po serwisie i robienie interesów online jest uproszczone do minimum. Przy tym Merkandi zawsze sprawdza dostawców, dba o transparentność wymiany handlowej, a nawet ostrzega przed nieuczciwą konkurencją.

Korzystają na tym wszyscy, od hurtowników do klientów docelowych. Nie ma żadnych ograniczeń dla korzystania ze wszystkich dobrodziejstw tego rozwiązania. Merkandi to realne urzeczywistnienie idei wolnego handlu, który napędza gospodarkę, pozwala prosperować firmom, a klientom przynosi najlepsze produkty w najlepszych cenach.

Merkandi świadczy usługi w systemie niedrogich, rocznych subskrypcji. Tym różni się od innych podobnych serwisów, że nie pobiera żadnych prowizji od przeprowadzanych transakcji. Warto także podkreślić bardzo zaawansowaną obsługę klienta - w grę wchodzą wszystkie kanały komunikacji online i telefonicznej, a nawet osobisty konsultant. To zupełnie nowa jakość.

Podsumowanie

Trudno w tak krótkim artykule streścić wszystkie funkcjonalności tej platformy handlu hurtowego, ale na pewno zorientowani handlowcy zechcą zajrzeć i zorientować się w możliwościach, jakie Merkandi oferuje. To dobre dla Państwa biznesu, dla gospodarki ogólnej, dla klientów detalicznych i zgodne z najlepszymi standardami nieskrępowanego handlu, którym stoi świat.

 


Julia Zagórska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Głównie zajmuje się analizą wpływu wydarzeń makroekonomicznych na sytuację na rynku. Aktywny trader Forex od 2013 roku. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk