• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
Jak dobrze spędzić poniedziałkowy wieczór
Z artykułu dowiesz się:

- Dlaczego warto uczestniczyć w webinarach z serii "Wieczór z Wieczorkiem"

Czy to święta, czy nowy rok, niezależnie od tego czy na rynkach nic się nie dzieje, czy właśnie trwa trzęsienie ziemi – poniedziałkowy wieczór zawsze dla prawdziwego tradera powinien wyglądać tak samo. W każdy poniedziałek o 20:00 sprawdzamy, jakie okazje tradingowe pojawiają się na rynkach podczas unikalnego cyklu spotkań prowadzonych przez dr Zbigniewa Wieczorka – eksperta analizy price action. „Wieczór z Wieczorkiem” to jednak nie tylko analizy.

 

Nie jest to już tylko godzina analiza najlepszych okazji tradignowych tygodnia, a blisko trzygodzinne spotkanie poświęcone wielu wymiarom tradingu. Poza przeglądem rynków, na spotkaniu można zawsze usłyszeć komentarz prowadzącego do wybranego artykułu Niala Fullera. Największą atrakcją spotkania są jednak interaktywne ćwiczenia z price action, dzięki którym każdy może na bieżąco rozwijać swoje umiejętności w tej technice.

 

Dołącz do nas! Na spotkania z cyklu „Wieczór z Wieczorkiem” zapraszamy w każdy poniedziałek o godzinie 20:00.

Zapisz się TUTAJ na kolejne spotkanie.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk