• Odbierz prezent
Jak analizować wykres krok po kroku?

Każdy trader oraz inwestor powinien opracować swoją własną, indywidualną strategię, jednak jeżeli jesteś dopiero na początku swojej drogi lub mówiąc wprost- dotychczasowe rezultaty Cię nie satysfakcjonują, wtedy warto podejrzeć warsztat innych. Okazja do tego nadarzy się już w najbliższą środę, 2 czerwca, o godzinie 20:00. Zapraszam Cię na webinar inwestycyjny, podczas którego pokażę krok po kroku, w jaki sposób interpretuję wykresy zarówno spółek giełdowych jak i indeksów, surowców, walut, kryptowalut itd. Mówiąc wprost, niezależnie od rynku, do każdego wykresu podchodzę w niemalże ten sam sposób. Oczywiście są drobne różnice wynikające ze specyfiki oraz zmienności, jednak mają one marginalny wpływ przy zajmowaniu pozycji. Są kluczowe głównie w kwestii hipotetycznych oczekiwań. Wszystkie te tematy poruszymy już na najbliższym wirtualnym spotkaniu organizowanym wraz z naszym partnerem- brokerem Orbex.

Jak interpretować sytuację na wykresie?

W odpowiedzi na dużą ilość zapytań dotyczących praktycznego podejścia do analizy wykresów, zapraszam na webinar podczas którego pokażę krok po kroku jak wygląda mój proces decyzyjny przed zajęciem pozycji. Masz wolne środki i szukasz instrumentu, który warto kupić lub sprzedać? Może jesteś traderem lub inwestorem, ale dotychczasowe wyniki Cię nie satysfakcjonują i chcesz coś poprawić w swoich działaniach rynkowych? Na kolejnym wirtualny spotkaniu, przedstawię w jaki sposób można krok po kroku ocenić daną spółkę, indeks, czy dowolny inny instrument finansowy. Oczywiście w trakcie tego webinaru będziemy się skupiali wyłącznie na wykorzystaniu wykresów. Warto pamiętać, że w swoich codziennych decyzjach rynkowych należy również mieć wiedzę dotyczącą analizy fundamentalnej. Jednak czy da się odnosić sukces w spekulacji, korzystając jedynie z obserwacji świec? Po odpowiedź zapraszam na wirtualne spotkanie. Poruszymy takie zagadnienia jak wybór interwału czasowego, czy selekcja sygnałów. Jestem przekonany, że po tym webinarze, znacznie łatwiej będzie Ci czytać rynek.

Zapisz się na bezpłatny webinar

30% zniżki w sklepie FXMAG

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat rynków finansowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W sklepie FXMAG znajdziesz magazyn branżowy, roczny kurs o nazwie Akademia Inwestora, a także nagrania z ponad 100 webinarów inwestycyjnych dotyczących praktycznego poruszania się po rynkach finansowych. Każda cena spadnie o 30%, jeżeli skorzystasz z kodu rabatowego MAJOWKA.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk