• Odbierz prezent
Noble Securities
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wziąć udział w webinarze
- Jakie tematy poruszy prelegent

Już dziś odbędzie się webinar z cyklu Trading w praktyce – inwestuj zgodnie z planem. To już drugie spotkanie  z Maciejem Golińskim. Tym razem tematem będzie analiza wykresu bar po barze - najszybszy sposób na naukę czytania wykresów.

Webinar odbędzie się w czwartek (29 czerwca) o godzinie 18:00. Szkolenie jest bezpłatne, a jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się poprzez stronę zgłoszeniową:

 

ZAPISZ SIĘ

 

Plan webinaru:

  • Przedstawienie metodologii analizy wykresu bar po barze
  • Analiza jednego bara
  • Analiza układów dwubarowych
  • Analiza większych układów
  • Analiza całościowa – poszukiwanie istotnych przewag rynkowych
  • Praktyczne przykłady

 

Zostań mistrzem jednej techniki

Osoby zainteresowane metodami stosowanymi przez Macieja Golińskiego mogą otrzymać jego książkę „Inside Bar”, nagrodzoną podczas gali FxCuffs 2017 w kategorii Publikacja Roku. Wystarczy tylko otworzyć i aktywować rachunek rzeczywisty w Noble Markets, przystąpić do promocji i odebrać prezent.

 

Maciej Goliński

Od 21 lat zajmuje się tradingiem. Od 11 lat jestem zawodowym traderem. Trading to moja pasja, praca i źródło utrzymania. Jako trader specjalizuję się w daytradingu w price action. Moją pasją jest czytanie wykresów. Moją mocną stroną jest konsekwencja oraz ostrożność. Z perspektywy czasu, dzień w którym postanowiłem porzucić korporację dla inwestowania, był najlepszym wyborem w moim życiu zawodowym. Jeśli czegoś żałuję, to tego że zbyt długo uczyłem się na swoich błędach.


Noble Securities DM

Noble Securities S.A. to jeden z pierwszych domów maklerskich, działający na polskim rynku kapitałowym od 1994 r. Noble Securities S.A. udostępnia swoim Klientom dostępne na rynku instrumenty finansowe w tym akcje, obligacje, kontrakty terminowe oraz fachowe wsparcie maklerów działających na rynku papierów wartościowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk