• Odbierz prezent
Inwestowanie w aplikację do nauki tańca. Czy to się może udać? Analizujemy AirDance
fot. freepik.com

Gaming, fotowoltaika, biotech czy przemysł konopny to branże, które na GPW uznaje się za modne. Projektom z tych sektorów bez problemu wychodzi pozyskiwanie kapitału. W porównaniu do tych branż taniec i aplikacja do nauki tańca brzmi co najmniej egzotycznie i pewnie wielu inwestorów może stwierdzić, że szanse na powodzenie takiego projektu są niewielkie. W styczniu 2020 roku wystartowała aplikacja do zdalnej nauki tańca AirDance i po 12 miesiącach funkcjonowania pozyskała 7000 płatnych subskrybentów! Od momentu startu emisji tokena DANCE na platformie Mosaico liczba ta zwiększyła się o kolejny tysiąc! W jaki sposób możemy w nią zainwestować i czy będzie to opłacalny biznes? Sprawdźmy 

Jak działa aplikacja AirDance?

Aplikacja AirDance łączy profesjonalnych tancerzy z osobami, które chcą zwiększyć poziom swoich umiejętności. Prowadzone lekcje są nagrywane, a płatni subskrybenci mogą dowolnie korzystać z zarchiwizowanych materiałów. Już teraz płacąc abonament w wysokości 29,99 dolarów uzyskamy dostęp do ponad 1100 lekcji. Co tydzień liczba ta zwiększa się o co najmniej 10 nowych materiałów. Aplikacja nie działa tylko na polskim rynku. Wręcz przeciwnie, rodzimy rynek stanowi zaledwie 5% aktywnych subskrybentów. Aplikacja powstała ze środków własnych założycieli a emisja tokenów ma przede wszystkim przyciągnąć nowych użytkowników. Co zatem możemy zyskać jako właściciele tokena DANCE? 

Przedmiot inwestycji 

Token Dance to token, który legitymuje jego właściciela do bycia członkiem Programu Lojalnościowego AirDance. Nabywając taki token nie otrzymamy praw do samej aplikacji, ale na jej sukcesie z pewnością będzie nam zależało. Dlaczego? Ponieważ osoba, która token zakupi może liczyć na regularne wypłaty zależne od liczby płatnych subskrybentów. 

Inwestowanie w token Dance plan

Inwestycja zaplanowana została na okres 6 lat i w tym okresie otrzymywać będziemy miesięczne wypłaty o ile próg subskrybentów zostanie osiągnięty. Pierwszym pułapem jest 10 000 płacących użytkowników, co wydaje się być bez problemu w zasięgu aplikacji AirDance. W przypadku osiągnięcia tej liczby jeden token (płacimy za niego 5 złotych) generować będzie rocznie 0,04 dolara, czyli około 15 groszy. Procentowo w ujęciu rocznym stopa zwrotu nie przekroczy 3%. Sytuacja ulegnie znaczącej poprawie gdy osiągnięty zostanie drugi próg. W nim możemy liczyć na 0,18 USD rocznie. Warunek jest ambitny bo ten próg wymaga już 50 000 subskrybentów. W najbardziej optymistycznym scenariuszu możemy liczyć na ponad 76% rocznej dywidendy. Pytanie tylko czy aplikacja jest w stanie przyciągnąć 1 500 000 płacących klientów? 

Pakiety inwestorskie 

Spółka odpowiedzialna za emisję tokenu, czyli AirDance Academy Worldwide Sp. z o.o., przygotowała 5 pakietów inwestycyjnych, wszystko oczywiście zależne jest od kwoty, którą zamierzamy przeznaczyć na inwestycję.  

FXMAG kryptowaluty inwestowanie w aplikację do nauki tańca. czy to się może udać? analizujemy airdance airdance, inwestowanie w taniec, inwestycja w taniec, aplikacja do tańca, token dance, mosaico, tokenizacja, kanga exchange, jak działa aplikacja airdance?, jak zainwestować w taniec, aplikacja airdance, co to jest airdance, airdance co to, czym jest airdance, mosaico, emigres mosaico blanco, aplikacja do tańca, jak tokenizować taniec, tokenizacja tańca, aplikacja airdance co to, token dance, co to jest token dance, co to token dance, token dance co to jest, token dance co to, emisja tokenów, tokeny inwestycyjne emitowanie, pakiety inwestorskie, airdance academy worldwide, cel emisji tokenów dance, jak inwestorzy będą mogli otrzymywać wypłaty?, airdance academy, co to jest airdance academy, nauka tańca, nauka tańca online, nauka tańca dla dzieci, nauka tańca w domu samemu, nauka tańca towarzyskiego, ile kosztuje nauka pierwszego tańca, ile kosztuje nauka tańca weselnego, ile czasu zajmuje nauka tańca, ile trwa nauka tańca, nauka pierwszego tańca warszawa 0 1

Kwota 1000 PLN to, oprócz wspomnianych miesięcznych wypłat, miesięczny dostęp do aplikacji. 3 krotnie większa inwestycja przyniesie nam 3- krotnie dłuższy dostęp do aplikacji. Gdy nasza inwestycja przekroczy 10 tysięcy to otrzymamy oprócz rocznego dostępu również profesjonalne ręcznie robione buty do tańca Aida. Najwyższy pakiet inwestycyjny to 10 lat subskrypcji, pokaz tancerzy z tańca z gwiazdami oraz 15 lekcji tańca w AirDance Academy. Ten poziom wymaga inwestycji na poziomie co najmniej 100 000 złotych. 

Przejdź do strony emisji

Cel emisji tokenów DANCE

Na stronie emisji znajdziemy następujące informacje: "Token DANCE w ujęciu praktycznym będzie walutą świata tańca, umożliwiając użytkownikom opłacanie zakupów w sieci partnerskiej, udziału w zajęciach, warsztatach i turniejach oraz subskrypcji w naszej aplikacji. Użytkownicy będą mogli płacić tokenami Dance w ramach sieci partnerskiej AirDance oraz poza nią, jak również handlować za inne dowolne waluty poprzez największe światowe giełdy kryptowalut." W skrócie token ten ma przede wszystkim pomóc w zbudowaniu społeczności. 

Jak inwestorzy będą mogli otrzymywać wypłaty?

Wypłata wymaga rejestracji na giełdzie Kanga Exchange. Raz w miesiącu pomiędzy posiadaczy tokenów DANCE rozdysponowana będzie nagroda, zależna oczywiście od liczby płacących subskrybentów. 

FXMAG kryptowaluty inwestowanie w aplikację do nauki tańca. czy to się może udać? analizujemy airdance airdance, inwestowanie w taniec, inwestycja w taniec, aplikacja do tańca, token dance, mosaico, tokenizacja, kanga exchange, jak działa aplikacja airdance?, jak zainwestować w taniec, aplikacja airdance, co to jest airdance, airdance co to, czym jest airdance, mosaico, emigres mosaico blanco, aplikacja do tańca, jak tokenizować taniec, tokenizacja tańca, aplikacja airdance co to, token dance, co to jest token dance, co to token dance, token dance co to jest, token dance co to, emisja tokenów, tokeny inwestycyjne emitowanie, pakiety inwestorskie, airdance academy worldwide, cel emisji tokenów dance, jak inwestorzy będą mogli otrzymywać wypłaty?, airdance academy, co to jest airdance academy, nauka tańca, nauka tańca online, nauka tańca dla dzieci, nauka tańca w domu samemu, nauka tańca towarzyskiego, ile kosztuje nauka pierwszego tańca, ile kosztuje nauka tańca weselnego, ile czasu zajmuje nauka tańca, ile trwa nauka tańca, nauka pierwszego tańca warszawa 0 2

Wywiad z CEO AirDance Joanną Wargalą 

Przejdź do strony emisji


Dawid Augustyn

Redaktor naczelny FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk