• Odbierz prezent
InternetowyKantor.pl z nową aplikacją mobilną
fot. freepik.com

Zgodnie z zapowiedziami InternetowyKantor.pl udostępnił ulepszoną aplikację mobilną, która zawiera bez ograniczeń wszystkie funkcjonalności dostępne do tej pory tylko w przeglądarce internetowej.

Sposób wymiany waluty nie ulegnie zmianie, ale nowa aplikacja to zupełnie nowe, szersze możliwości. 

- Od teraz aplikacja będzie udostępniała te same funkcjonalności, które daje serwis w wersji przeglądarkowej. Możliwa będzie między innymi wymiana po aktualnym kursie, wpłaty z wszystkich banków dostępnych przez Przelewy24 oraz podgląd zniżek i punktów na koncie klienta - mówi Anna Skrzypczak, p.o. Kierownika Marketingu i PR InternetowyKantor.pl.

Nowy wygląd został zaprojektowany tak, aby korzystanie z aplikacji było wygodniejsze i bardziej intuicyjne również na tabletach. Dzięki zmianie kodu PIN z 6-cyfrowego, na 4-cyfrowy dostęp do aplikacji jest łatwiejszy, natomiast, jak zapewnia kantor, nie wpływa to na wysoki poziom bezpieczeństwa produktu. Dla użytkowników systemu iOS udostępniono nowy widget na pulpit telefonu, który pozwoli jeszcze wygodniej śledzić kursy walut. 

Nowa aplikacja, którą rozpoznać można po nowej ikonie, jest już dostępna dla wszystkich klientów i z powodzeniem będzie mogła zastąpić wersję z przeglądarki komputera. 

InternetowyKantor.pl z nową aplikacją mobilną - 1


Internetowykantor.pl

Pierwszy kantor internetowy w Polsce. Oferuje szybką, tanią i bezpieczną wymianę walut. Obecnie ponad 300 tys. klientów.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk