• Sklep
  • Odbierz prezent
InPost zyskuje nowych klientów i oferuje pracę

8 sierpnia portal ISB News poinformował, że InPost przejmuje klientów firmy logistycznej Geis, a także oferuje nowe miejsca pracy.

 

W ostatnim czasie poinformowano, że spółka InPost podpisuje umowy z klientami wycofującej się z Polski firmy logistycznej Geis. Oferuje także zatrudnienie osobom, które do tej pory pracowały w Geis. InPost zamierza zatrudnić około 1000 osób z całej Polski. Chętni mogą podjąć pracę w charakterze kuriera, w sortowniach spółki, a także na stanowiskach menedżerskich średniego szczebla.

Prezes InPost – Rafał Brzoska poinformował, że klienci Geis już zgłaszają się do InPost, a firma sfinalizowała wiele umów i stara się zapewnić im ciągłość i terminowość dostaw. Dostrzega potencjał, by obsługiwać większe wolumeny przesyłek. Firma zamierza w tym roku uruchomić trzy nowe sortownie na terenie Polski.

W ostatnich dniach media informowały, że firma kurierska Geis zakończy swą działalność na terenie Polski z końcem sierpnia 2019 r. Powodem jest niska opłacalność branży KEP (przesyłek kurierskich, ekspresowych i pocztowych), a także brak chętnych do pracy. Wszystkie firmy kurierskie zmagają się z trudnościami ze względu na dużą konkurencję na tym rynku.

Integer.pl został założony w 1999 roku przez Rafała Brzoskę i początkowo zajmował się kolportażem ulotek. W 2006 r. powstała spółka InPost. W 2009 r. Grupa Integer.pl, wprowadziła na rynek Paczkomaty InPost.  W 2015 roku firma poszerzyła swą działalność o serwis kurierski - InPost Kurier. Integer.pl to obecnie druga co do wielkości grupa pocztowa w Polsce.

Czytaj także: Paczkomaty w Austrii - InPost wygrywa duży przetarg

Spółka InPost została wyłoniona jako zwycięzca dużego przetargu na dostarczenie paczkomatów do austriackiego Salzburga. InPost w ciągu najbliższych pięciu lat ma postawić aż tysiąc urządzeń na terenie niewielkiego miasta.   InPost wygrał przetarg na dostarczenie urządzeń do zdalnego odbioru i nad.. Czytaj
Paczkomaty w Austrii - InPost wygrywa duży przetarg


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestorka. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk