• Odbierz prezent
Inflacyjny koszmar trwa w najlepsze. Co przyniesie tydzień? - dr Przemysław Kwiecień
fot. Materiał partnera

Wygrana Emmanuela Macrona w drugiej turze wyborów prezydenckich we Francji przyćmiona została kolejnymi doniesieniami dotyczącymi sytuacji pandemicznej w Chinach.


Chciałbyś zacząć swoją przygodę na rynku forex i cfd? Polecamy kompletny pakiet edukacyjny, dzięki któremu nauczysz się na co szczególnie zwracać uwagę na rynku i jak szukać okazji inwestycyjnych. Pakiet obejmuje 100 godzin kursów online z ekspertami rynków finansowych z Polski i z zagranicy. To jedyny na rynku tak obszerny poradnik.

Pobierz bezpłatny pakiet edukacyjny!

Nie masz jeszcze konta handlowego? Założysz je w kilku krokach tutaj.


 

Widmo kolejnego lockdownu - tym razem w Pekinie - odbija się na wycenie najważniejszych indeksów giełdowych. Inwestorzy upatrują szans na poprawę sentymentu w raportach kwartalnych, które amerykańskie spółki opublikują w nadchodzących dniach. Inflacyjny koszmar trwa w najlepsze, wyprzedaż na rynku długu postępuje, a rynki antycypują coraz mocniejsze zacieśnienie polityki monetarnej na świecie.

Zapraszamy na poniedziałkowy webinar, w którym m.in. przyglądamy się oczekiwaniom rynku względem sezonu wyników w Stanach Zjednoczonych.

W dzisiejszym webinarze:

  • Sezon wyników w USA - czego oczekują rynki?
  • Co dalej z cenami w USA?
  • Czy to koniec hossy na NATGAS?

Oglądaj online

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Przemysław Kwiecień

Główny Ekonomista X-Trade Brokers. Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, absolwent UW i London Metropolitan University (tytuł MSc). Najlepszy analityk makroekonomiczny 2014 roku według NBP, Rzeczpospolitej i Parkietu. Wielokrotnie w czołówce rankingów prognoz walutowych agencji Bloomberg. Autora możesz obserwować na LINKEDIN | TWITTER

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk