• Odbierz prezent
INC i InnerValue zacieśniają współpracę

Menedżerowie InnerValue dołączyli do władz Grupy INC. Zmiany są konsekwencją strategicznej współpracy, o której spółka informowała we wrześniu. Firmy chcą wspólnie oferować kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i pozyskiwania kapitału, w szczególności dla spółek technologicznych, gamingowych oraz life science.

- Dzięki zmianom, które dokonały się w Grupie INC na przestrzeni ostatnich dwóch, trzech lat oraz ostatnich tygodni mamy pełne portfolio usług dla firm poszukujących finansowania oraz notowanych na giełdzie. Jesteśmy swoistym one stop shopem, szczególnie dla młodych innowacyjnych spółek. – mówi Paweł Śliwiński, prezes INC.

INC, wspólnie z agencją relacji inwestorskich InnerValue, oferuje kompleksowe usługi w zakresie pozyskania finansowania, doradztwa biznesowego i kapitałowego oraz relacji inwestorskich. Spółka dostrzega lukę w finansowaniu firm na poziomie od 2 do 10 mln zł, szczególnie dla firm działających w tzw. nowej ekonomii.

- Współpraca InnerValue i INC to naturalne uzupełnienie naszych usług. Klienci oczekują kompleksowej oferty w zakresie obecności na rynku kapitałowym i pozyskiwania finansowania. W świetle zmieniających się regulacji dostarczanie tych usług bez domu maklerskiego jest bardzo trudne. – mówi Wojciech Iwaniuk, Partner Zarządzający InnerValue i członek zarządu INC.

Do władz Grupy INC dołączyli Partnerzy Zarządzający InnerValue. Wojciech Iwaniuk został członkiem zarządu INC S.A., gdzie będzie odpowiadał za rozwój biznesu i nowych produktów oraz relacje inwestorskie. Kamil Gemra jako członek zarządu Domu Maklerskiego INC będzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów oraz nadzór nad działalnością promocyjną i marketingową, natomiast Andrzej Szurek w zarządzie Carpathia Capital S.A. notowanej na NewConnect i AeRO (Giełda Papierów Wartościowych w Bukareszcie) będzie odpowiadał za nadzór nad relacjami inwestorskimi i pozyskiwanie projektów inwestycyjnych. Jednocześnie pozostają oni w InnerValue, rozwijając usługi w zakresie komunikacji spółek giełdowych oraz innowacyjnych firm niepublicznych poszukujących kapitału.

O SPÓŁCE:

Grupa kapitałowa INC posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności poprzez pełnienie funkcji Autoryzowanego Doradcy rynku NewConnect. W jej ramach działa m.in.:

  • Dom Maklerski INC S.A. – prowadzący jako jedyny dom maklerski w Polsce platformę crowdinwestycyjną crowdconnect.pl oraz posiadający licencję na prowadzenie działalności maklerskiej w zakresie oferowania instrumentów finansowych oraz przyjmowania i przekazywania zleceń. Dom Maklerski INC został wybrany przez GPW Giełdowym Partnerem Crowdfundingowym.
  • Carpathia Capital S.A. – fundusz PE/VC koncentrujący się na inwestycjach w małe i średnie spółki z Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, spółka wpisana do rejestru Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych, notowana na rynku NewConnect i Aero.
  • INC Rating Sp. z o.o. – polska agencja ratingowa posiadająca licencje ESMA, specjalizująca się w ocenie zdolności kredytowej jednostek samorządu terytorialnego

InnerValue jest wiodącą agencją relacji inwestorskich w Polsce, która zrealizowała projekty dla kilkudziesięciu klientów, w tym wielu innowacyjnych spółek technologicznych, medycznych i gamingowych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie komunikacji z inwestorami, wsparcia ofert publicznych i debiutów giełdowych, organizacji wydarzeń oraz budowania relacji z mediami.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk