• Odbierz prezent
IMS SA chce skupić własne akcje za 800 tysięcy zł

IMS, w ramach szóstej transzy programu skupu akcji własnych, skupi nie więcej niż 320 tys. akcji, przeznaczając na to 800 tys. zł - poinformował IMS w komunikacie.

Jak podano, cena, za którą spółka będzie nabywać akcje nie może być niższa niż 2,50 zł i nie wyższa niż 6,50 zł za każdą akcję.

Przyjmowanie ofert rozpocznie się 30 listopada, a zakończy 14 marca 2019 roku (łącznie z tym dniem), chyba, że wcześniej środki przeznaczone na nabycie akcji w transzy szóstej zostaną w całości wyczerpane.

 We wtorek o godz. 14.40 jedna akcja spółki kosztuje na GPW 3,38 zł.

 

 


PAP

Polska Agencja Prasowa Spółka Akcyjna – publiczna agencja prasowa, jedyna państwowa agencja informacyjna w Polsce. Zgodnie ze statutem do jej zadań należy uzyskiwanie i przekazywanie odbiorcom rzetelnych, obiektywnych i wszechstronnych informacji z kraju i z zagranicy. Agencja jest także zobowiązana do upowszechniania stanowiska Sejmu, Senatu, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Rady Ministrów, a także umożliwia innym naczelnym organom państwa prezentowanie swoich stanowisk w ważnych sprawach państwowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk