• Odbierz prezent
“Impuls giełdowy”, czyli przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia. Średnioterminowe spojrzenie na międzynarodowe rynki akcji
fot. freepik.com

Nadchodząca, czwarta fala pandemii może mocno namieszać na rynkach finansowych. Równocześnie na inwestorów mogą wpłynąć decyzje Fed i szalejąca inflacja. By nie dać się zaskoczyć, dołącz do webinaru TMS Brokers “Impuls giełdowy” i bądź na bieżąco ze wszystkimi, najważniejszymi wydarzeniami tygodnia. Już 25 sierpnia o godzinie 18:00 swoje średnioterminowe spojrzenie na międzynarodowe rynki akcji przedstawi doświadczony makler Adam Korecki.

Pomimo hossy na amerykańskim rynku akcji,

wciąż towarzyszy nam niepewność związana z Covid-19. Aby wiedzieć, jak odpowiednio zareagować na zmiany, TMS Brokers zaprasza na webinar, podczas którego Adam Korecki, ekspert rynku walutowego i kapitałowego, uporządkuje liczne informacje napływające ze światowych giełd i rynków OTC. 

Zapisz się na webinar!

Prowadzący jest licencjonowanym Maklerem Papierów Wartościowych

i posiada ponad 20 lat doświadczenia w tradingu na rynkach finansowych, w tym 15 lat na rynkach międzynarodowych. W nadchodzącym odcinku serii “Impuls giełdowy” ekspert postara się odpowiedzieć na pytania, jak długo ma jeszcze szansę utrzymać się hossa na amerykańskiej giełdzie i czy możemy spodziewać się korekty na Wall Street, w związku z czwartą falą pandemii. Jednocześnie przeanalizuje aktualną sytuację najważniejszych indeksów (Nasdaq, SP500, Dow Jones, Russell2000) oraz wyjaśni, jaki wpływ na wycenę akcji może mieć oczekiwane działanie Rezerwy Federalnej.

Adam Korecki opowie także o tym, jakie perspektywy mają przed sobą rynki europejskie,

w szczególności spółki niemieckie i francuskie. Uczestnicy dowiedzą się, na które z nich warto zwrócić uwagę, czy mają potencjał wzrostowy, a także, czy są kandydatami do otwarcia krótkiej sprzedaży. Podczas webinaru będzie można zadać ekspertowi nurtujące pytania, do czego gorąco zachęcamy. Wydarzenie rozpocznie się w środę, 25 sierpnia o godzinie 18:00. Zapisz się tutaj, już dzisiaj i bądź na bieżąco z najważniejszymi rynkowymi wydarzeniami!

Weź udział w webinarze!


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie. Autora możesz obserwować na LINKEDIN | FACEBOOK TWITTER

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk