• Odbierz prezent
Image Power z licznymi atrakcjami na targach PGA
fot. freepik.com

Już w ten weekend na targach Poznań Game Arena odbędzie pierwszy publiczny pokaz gry Offroad Mechanic Simulator od studia Image Power. Gracze na stoisku będą mogli przetestować early preview tytułu w specjalnie przygotowanej strefie, w której znajdą się flagowe modele aut znane ze zwiastuna produkcji. Stołeczne studio nie zapomniało o miłośnikach tematyki marynistycznej i z myślą o nich na stoisku pojawi się też prawdziwa jednostka pływająca prosto ze zwiastuna Yacht Mechanic Simulator.

Image Power - spółka z Grupy PlayWay - w dniach 22-24 października pojawi się na targach Poznań Game Arena. Na stoisku firmowym będzie można zagrać w najnowsze tytuły, nad którymi pracuje zespół studio. Do dyspozycji odwiedzających będą przygotowane 4 stanowiska komputerowe, przy których będzie można po raz pierwszy przetestować Offroad Mechanic Simulator. Po dobrze przyjętym trailerze, zespół deweloperów udostępni graczom wczesną wersję tytułu do testów.

Produkcja pozwala na modyfikowanie pojazdów i przygotowanie ich na najtrudniejsze wyzwania, z jakimi tylko mogą się zmierzyć. W trybie single-player można śledzić swój progres i uczyć się, w jaki sposób serwisować drogie samochody. Kupując w sklepie odpowiednie części możemy zmienić swoją terenówkę w prawdziwego potwora, któremu nie straszna żadna przeszkoda. Na stoisku Image Power gracze będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w jednym z aut znanych z zapowiedzi.

Yacht Mechanic Simulator 2021 to z kolei propozycja dla tych, którzy od jazdy na czterech kołach wolą przemierzać bezkresne morza i oceany. W grze można zostać milionerem i zbudować swoje jachtowe imprerium. W trakcie rozgrywki naszym zadaniem będzie szukanie opuszczonych łodzi oraz ich renowacja. Możemy zaprojektować każdy, nawet najdrobniejszy detal, a następnie przetestować swoje jachty w niepowtarzalnej scenerii, dzięki znakomitej oprawie graficznej. Na graczy w strefie Image Power będzie czekał piękny luksusowy jacht.

Na targach Poznań Game Arena nie zabraknie atrakcji dla fanów symulatorów. Miłośnicy terenówek będą mogli przetestować wczesną wersję gry Offroad Mechanic Simulator, która po raz pierwszy zostanie publicznie pokazana oraz zrobić sobie zdjęcie w środku samochodu offroadowego. Wielbiciele tematyki marynistycznej będą mogli zagrać w Yacht Mechanic Simulator 2021 oraz porozmawiać z zespołem odpowiedzialnym za pracę przy Cruise Ship Manager - unikatowej grze o zarządzaniu luksusowym statkiem pasażerskim mówi Marcin Zaleński, Creative Director Image Power S.A.

Poznań Game Arena to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, organizowane zarówno dla branży, jak i odwiedzających. Dotychczasowe 14 edycji odwiedziło 597 121 fanów gier i rozrywki multimedialnej. Na PGA mają miejsce polskie a nawet europejskie premiery i przedpremiery najbardziej wyczekiwanych gier. Impreza słynie również z organizacji turniejów e-sportowych na najwyższym poziomie oraz licznych wydarzeń towarzyszących, które odpowiadają na aktualne potrzeby rynku gier.

***

Początek Image Power S.A. sięga 2012 roku, kiedy Paweł Graniak, aktualnie Prezes Zarządu Spółki, założył pierwszą w Polsce szkołę Concept Artu i Digital Paintingu (http://www.potegaobrazu.pl). Jej działalność została zwieńczona stworzeniem pierwszego polskiego podręcznika Concept Artu. Publikacja ujrzała światło dzienne w 2018 roku i obecnie jest dostępna w salonach Empiku w całej Polsce. Dziś Potęga Obrazu współpracuje z najlepszymi artystami tworzącymi gry video.

Produkcją gier video Image Power S.A. zajął się w 2019 r. Wówczas wspólnie z Marcinem Zaleńskim, obecnie Dyrektorem Kreatywnym i Przewodniczącym Rady Nadzorczej, rozpoczęto współpracę ze spółką PlayWay S.A., w ramach której Image Power pracuje z najbardziej doświadczonymi przedstawicielami branży gamingowej. Spółka skupia się głównie na produkcji symulatorów oraz niskobudżetowych produkcjach autorskich. Wyróżnia ją podejście do wyboru tematyki nowych tytułów: często oparta jest ona o pasje i hobby poszczególnych członków zespołu, które następnie bardzo pieczołowicie przenoszone są na grunt gier video, po uprzednim sprawdzeniu ich potencjału na rynku.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk