• Odbierz prezent
IMAGE POWER S.A.: Rozpoczęcie prac nad nową grą pt. Cruise Ship Manager (2021-10-01 12:01)
fot. freepik.com
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr15/2021
Data sporządzenia: 2021-10-01
Skrócona nazwa emitenta
IMAGE POWER S.A.
Temat
Rozpoczęcie prac nad nową grą pt. Cruise Ship Manager
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Image Power S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Spółka, Emitent), informuje, iż w dniu 1 października 2021 r. Spółka zapowie i opublikuje na platformie Steam zwiastun nowej gry z gatunku manager/tycoon pod tytułem Cruise Ship Manager (dalej: Gra, Tytuł).

Nowy projekt Emitenta pozwoli graczowi wcielić się we właściciela i zarządcę luksusowego statku wycieczkowego. Gracze będą mogli zawiadywać wycieczkowcem, zasobami oraz załogą, aby utrzymać jak najwyższą satysfakcję wymagających pasażerów oraz zarobić pieniądze na dalszy rozwój ogromnej jednostki pływającej.

Gra będzie produkowana przez Emitenta na komputery PC. Po wydaniu Gry w sklepie Steam, Emitent nie wyklucza konwersji i wydania przedmiotowego Tytułu również na inne platformy.

Do produkcji niniejszej Gry zostanie zatrudniony nowy zespół deweloperski. Planowany budżet przedmiotowego Tytułu wynosi ok. 0,5 mln zł.

Wydanie dema Gry szacowane jest na II kwartał 2022 r., natomiast pełna produkcja powinna zakończyć się do końca 2022 r. Emitent zastrzega, iż niniejsze terminy mogą ulec zmianie. Dokładny termin premiery Tytułu zostanie podany do publicznej wiadomości za pośrednictwem odrębnego raportu bieżącego.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Spółki w przyszłości a także potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Emitenta notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

IMAGE POWER SPÓŁKA AKCYJNA
(pełna nazwa emitenta)
IMAGE POWER S.A.Gry
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
02-473Warszawa
(kod pocztowy)(miejscowość)
Popularna14/3
(ulica)(numer)
663 936 116
(telefon)(fax)
kontakt@imagepower.plhttps://imagepower.pl
(e-mail)(www)
5272778779365341132
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-10-01Piotr FigarskiWiceprezes Zarządu

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk