• Odbierz prezent
IMAGE POWER S.A.: Prezentacja nowej gry pt. Postapo Mechanic Simulator (2022-03-10 09:35)
fot. freepik.com
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr1/2022
Data sporządzenia: 2022-03-10
Skrócona nazwa emitenta
IMAGE POWER S.A.
Temat
Prezentacja nowej gry pt. Postapo Mechanic Simulator
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Image Power S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Spółka, Emitent), informuje o prezentacji zwiastuna nowej gry pt. Postapo Mechanic Simulator (dalej: Gra) na PC. Dystrybucja Gry planowana jest na platformie Steam, na której trailer Gry zostanie zaprezentowany w dniu 10 marca 2022 r.

Gra łączy w sobie elementy majsterkowania, znane z innych symulatorów (np. Car Mechanic Simulator), z postapokaliptycznym światem, gdzie przeżyć się da wyłącznie na szczytach zrujnowanych budynków. W przeciwieństwie do innych gier tego rodzaju, w Postapo Mechanic Simulator, gracz nie może zamówić sobie dowolnej części ze sklepu, tylko musi znaleźć ją we wrakach innych pojazdów, następnie wymontować, aby na końcu zainstalować ją w działającym pojeździe. Wszystko to z widokiem na zawieszone, między zrujnowanymi wieżowcami, rampy, po których biegną trasy wyścigowe.

Prezentowana strona Steam i trailer Gry są realizacją strategii rozwoju Image Power S.A., która zakłada tworzenie oraz dystrybucję kilku, nisko oraz średnio budżetowych i wysokomarżowych gier przez niewielkie zespoły deweloperskie.

Zarząd Spółki zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

(pełna nazwa emitenta)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
(kod pocztowy)(miejscowość)
(ulica)(numer)
(telefon)(fax)
(e-mail)(www)
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-03-10Piotr FigarskiWiceprezes Zarządu

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk