Advertisement
  • Odbierz prezent
III edycja GPW Innovation Day
  • W dniach 23 – 24 czerwca 2020 r. odbyła się III edycja GPW Innovation Day
  • Konferencja po raz pierwszy odbyła się online
  • Kilkanaście innowacyjnych spółek z takich sektorów jak: technologie, ochrona zdrowia i gry komputerowe spotkało się z inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi
  • Na wirtualne spotkania zarejestrowało się ponad 1300 osób

III edycja GPW Innovation Day, po raz pierwszy w formule spotkań online, cieszyła się zainteresowaniem wśród inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. Przez dwa dni konferencji uczestnicy wzięli udział w łącznie osiemnastu prezentacjach, na zakończenie których odbyły się sesje pytań i odpowiedzi. Na wydarzenie zarejestrowało się ponad 1200 przedstawicieli inwestorów indywidualnych i ponad 100 inwestorów instytucjonalnych.

Podczas III edycji GPW Innovation Day prezentacje dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych przeprowadziły spółki z sektorów:

- GIER: Bloober Team, Creepy Jar, Movie Games, PlayWay, Starward Industries,
- OCHRONY ZDROWIA: Celon Pharma, Medinice, NanoGroup, Ryvu Therapeutics, Selvita,
- TECHNOLOGII: Brand24, Comp, DataWalk, MediaCap, ML System, Photon Energy, VIGO System, XTPL.

Celem konferencji jest promocja polskiego rynku kapitałowego oraz zapewnienie polskim innowacyjnym spółkom, inwestorom instytucjonalnym i indywidualnym okazji do spotkania. Przygotowany został specjalny raport analityczny opisujący spółki biorące udział w wydarzeniu, ich profil działalności, model biznesowy, strategię oraz motory wzrostu. Materiał jest do pobrania ze strony: https://www.gpw.pl/pub/GPW/GPWInnovationDay_IPOPEMA.pdf

Organizatorami III edycji konferencji była Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz cc group i Ipopema Securities.


GPW w Warszawie - wiadomości prasowe

Największa giełda regionu Europy Środkowej i Wschodniej i organizuje obrót na jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków kapitałowych w Europie. GPW prowadzi rynek regulowany dla akcji oraz instrumentów pochodnych, a także alternatywny rynek akcji NewConnect dla spółek wzrostowych. Od 9 listopada 2010 r. GPW jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk