• Odbierz prezent
Ichimoku - kompletna strategia inwestycyjna rodem z Japonii. Darmowy webinar

Już w najbliższą środę, 11 listopada 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Tematem szkolenia będzie japoński system transakcyjny Ichimoku.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Ichimoku to metoda, która na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowana, ale po opanowaniu podstaw bardzo szybko pozwala zorientować się w panującym trendzie. Jej stosowanie pozwala nie tylko zajmować pozycję zgodnie z trendem, ale również umożliwia jej prowadzenie do momentu odwrócenia trendu. Na webinarze poznasz elementy, z jakich zbudowany jest system Ichimoku. Dowiesz się, które sygnały wejścia w pozycję są najsilniejsze a które najsłabsze. Dzięki tej metodzie będziesz wiedział, w których momentach na rynku lepiej powstrzymać się od handlu. Całość zostanie omówiona na wykresach rzeczywistych instrumentów.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR JUŻ DZIŚ!

Dostęp do bazy webinarów

Dla osób zainteresowanych pozostałymi webinarami organizowanymi przez FXMAG zapraszam do bazy webinarów. Można tam znaleźć zarówno szkolenia on-line, które już sie odbyły, jak i wybrać i zapisać się na planowane wydarzenia.

Dostęp poniżej.

DOSTĘP DO BAZY WEBINARÓW

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk