• Odbierz prezent
Hydra Games zadebiutuje na NewConnect już 21 stycznia br
fot. freepik.com

Warszawski producent i wydawca gier, autor popularnego wśród graczy tytułu Don’t Be Afraid, zadebiutuje na rynku NewConnect już w piątek 21 stycznia.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji spółki Hydra Games. Producent i wydawca gier o tematyce społecznej, takich jak wojna, uzależnienia czy przemoc dołączy do grona spółek notowanych na NewConnect. Do obrotu giełdowego trafią akcje serii A, B, C i D, tj. wszystkie akcje spółki.

– Dołączenie do grona spółek publicznych jest jednym z założeń przyjętych w strategii rozwoju naszej Spółki. Liczymy, że obecność na małej giełdzie umożliwi nam nie tylko dotarcie do szerokiego grona nowych inwestorów, ale także do nowych partnerów biznesowych. Nasze ambitne plany wydawnicze, nie byłyby możliwe bez wsparcia dotychczasowych akcjonariuszy– komentuje Kamil Kurkowski, Prezes Zarządu Hydra Games.

Gry autorstwa Hydra Games mają na celu przede wszystkim wciągnąć gracza w emocjonującą rozgrywkę która opowiada również ciekawą historię, zostającą w głowie jeszcze długo po wyłączeniu komputera

Zespół Hydra Games pracuje obecnie nad dwoma nowymi tytułami “The Last Breath” oraz “AID Artificial Intelligence Defence”, których premiery planowane są na na 3/4 Q 2022.

- Dzięki zaangażowaniu przez Spółkę Alexandra Dudina jako doświadczonego Senior Producenta, znacznie podnieśliśmy poprzeczkę produkowanych przez nas gier w Hydra Games. Pracujemy obecnie nad grą strategiczną typu Tower Defence, “A.I.D. - Artificial Intelligence Defence” oraz horrorem psychologicznym “The Last Breath”. Do obydwu tych produkcji scenariusz stworzyli Sebastian Srebro, autor gier komputerowych oraz planszowych z ponad 25-letnim doświadczeniem oraz Maciej Ziółkowski, scenarzysta m.in. bardzo popularnego serialu animowanego dla dorosłych “Włatcy Móch” przyciągającego przed ekrany ponad pół miliona widzów. Jesteśmy świetną alternatywą w portfelu inwestycyjnym przy natłoku spółek produkujących symulatory – dodaje Kamil Kurkowski, Prezes Zarządu Hydra Games.

Spółka planuje powiększenie zespołu. W najbliższych planach jest zatrudnienie co najmniej dwóch osób do działu Quality Assurance oraz Junior Producenta. Następnie spółka zakłada stworzenie wewnętrznego zespołu producenckiego pracującego nad kolejnymi tytułami Hydra Games

Relacja live z debiutu dostępna będzie pod linkiem:

https://youtu.be/20zQZtVvWNk

start godz. 11.00

___________________________________________________________________________

O spółce Hydra Games:

Hydra Games działa na rynku gier od 2019 r. Spółka stawia sobie za cel bycie zarówno niezależnym producentem, jak i wydawcą gier. Jej produkcje wyróżnia bogata fabuła nawiązująca często do problemów natury społecznej takich jak wojna, uzależnienia, czy przemoc.

Hydra Games jest producentem Don't Be Afraid - gry przygodowej z elementami horroru, w której gracz wciela się w rolę chłopca porwanego przez psychopatę. Gra podbiła serca fanów grozy wraz z prologiem została pobrana ponad 190 tys. razy. Don't Be Afraid pojawi się na konsole na przełomie stycznia i lutego 2022 roku. Będzie to pierwsza premiera warszawskiej spółki po planowanym debiucie. Wydanie The Last Breath i A.I.D. Artificial Intelligence Defence planowane jest na 3 kwartał 2022.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk