• Odbierz prezent
HPE startuje z elastycznymi konfiguracjami asortymentu dla MŚP- nowe możliwości biznesowe dla partnerów
fot. freepik.com

HPE prognozuje wzrost sprzedaży w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw w 2021 roku. Przemawia za tym rosnące zainteresowanie sektora MŚP inwestowaniem w IT, dzięki któremu firmy będą w stanie przyspieszyć cyfrową transformację, pozyskać cenne informacje z posiadanych danych, zwiększać komfort pracy oraz produktywność swoich zespołów. Tym samym, małe i średnie przedsiębiorstwa chcą nie tylko wzmocnić swoją konkurencyjność, lecz również sprawniej wyjść z pandemii.

Globalna pandemia na zawsze już zmieniła sposób prowadzenia biznesu przez wszystkich uczestników rynku. Firmy MŚP z jednej strony najboleśniej odczuły skutki ‘lockdownów’, ale z drugiej strony bardzo szybko rozpoczęły dostosowywanie się do nowych realiów gospodarczo-społecznych. Widzimy to, obserwując wzrosty na rynku MŚP w Polsce i na całym świecie” – mówi Maciek Szcześniak, Vice Prezydent i Dyrektor Generalny odpowiedzialny za sprzedaż na globalnym rynku MŚP w HPE.

„Firmy MŚP muszą dostosować się do nowych realiów biznesowych wywołanych globalną pandemią. Klienci wyraźnie oczekują dużej elastyczności w dopasowywaniu się do ich bieżących potrzeb biznesowych. W obecnej sytuacji transformacja cyfrowa firmy realnie stanowi o jej przewadze nad konkurencją, jednocześnie wpływając na obniżenie kosztów oraz gwarantując ciągłość działania przedsiębiorstwa” – zauważa Adam Tomczak, Lider Sprzedaży do segmentu MŚP w HPE.

Przyspieszenie innowacji technologicznej sektora MŚP to nie tylko szansa na rozwój firm, ale zarówno konieczność, która otwiera nowe perspektywy biznesowe dla partnerów HPE. To właśnie z myślą o nich zrewidowane zostało podejście do sposobu oferowania szerokiego wachlarzu rozwiązań HPE.

HPE dokłada wszelkich starań, aby wesprzeć swoich klientów i partnerów we wprowadzaniu rozwiązań umożliwiających bezpieczną pracę zdalną oraz dających elastyczność we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Oferujemy również rozwiązania umożliwiające finansowanie tych rozwiązań, zarówno dla partnerów, jak i dla klientów końcowych” – dodaje Szcześniak.

„Od lutego br. uruchomiliśmy program ofert HPE FlexOffers. Szerokie portfolio produktów dostępne jest poprzez innowacyjny i prosty w obsłudze konfigurator iQuote. Z iQuote skorzystać może każdy dealer IT na stronach internetowych naszych autoryzowanych dystrybutorów (ALSO, AB, VERACOMP). Dzięki temu narzędziu, partnerzy mogą elastycznie konfigurować rozwiązania HPE i automatycznie uzyskiwać na nie dedykowane rabaty. Wysokość rabatu dla partnerów przyznawana jest w zależności od wybranych komponentów” – mówi Aneta Brońska, Lider Sprzedaży Dystrybucyjnej w HPE. „Jednocześnie partnerzy mogą śledzić naliczane punkty w ramach programu motywacyjnego Engage & Grow, które konwertowane są na sumy pieniężne” – dodaje Brońska.

Korzyści dla partnerów wynikające z programu FlexOffers od lutego 2021:

  • Najbardziej korzystne ceny transakcyjne HPE z dynamicznie przyznawanymi rabatami;
  • Oferty specjalne dostępne tylko przez FlexOffers;
  • Łatwo dostosowywane, elastyczne konfiguracje;
  • Krótkie terminy realizacji.
  • Heat of the Market SKU, które są gotowe do wysyłki z magazynu dystrybucyjnego;
  • Komfort użytkowania dzięki iQuote wraz z podglądem oszczędności, rabatów oraz zapasów magazynowych;
  • Dostęp do kreatora rozwiązań, selektora konkurencyjnych cen oraz łatwego generowania ofert.

Dostosowane konfiguracje dostępne są w konkurencyjnych cenach i wysyłane bezpośrednio z magazynu dystrybutora, co skraca do absolutnego minimum czas realizacji zamówień. Ponadto, firma udostępnia wiele narzędzi dedykowanych dla partnerów biznesowych, takie jak: wirtualne szkolenia, odświeżona i poszerzona baza wiedzy oraz programy benefitowe tak, aby zapewnić partnerom utrzymanie tempa wzrostu w „zdalnej rzeczywistości”.

Więcej o programie Engage & Grow partnerzy mogą dowiedzieć się ze strony: https://flexoffers.pl/

* * *

O firmie Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise to globalna firma oferującą rozwiązania dostarczane w modelu usługowym - od brzegu sieci aż po chmurę, zaprojektowane z myślą o transformacji działalności przedsiębiorstw i praktycznym wykorzystaniu wszystkich danych i aplikacji, niezależnie od miejsca ich rezydowania. Wieloletnia historia innowacji i śmiałych idei, które zmieniają na lepsze nasz sposób życia i pracy, umożliwia HPE oferowanie unikalnych, otwartych i inteligentnych rozwiązań technologicznych, zapewniających spójne doświadczenie - w każdym rodzaju chmury i po najdalszy brzeg sieci. W ten sposób firma pomaga klientom w opracowywaniu nowych modeli biznesowych i sposobów angażowania klienta, a także zwiększania wydajności operacyjnej. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.hpe.com/pl/pl/home.html.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk