• Odbierz prezent
Hossa na Bitcoinie. Co dzieje się na rynku kryptowalut?

Analitycy TMS Brokers przyjrzeli się szczegółowo ostatnim wydarzeniom na rynku kryptowalut i przygotowali raport, w którym każdy inwestor CFD znajdzie odpowiedź, co dalej z interesującymi go kryptowalutami.

Z raportu dowiesz się m.in., gdzie znajduje się zagłębie kryptowalutowe, które fundusze są największymi graczami w sektorze oraz jak wygląda analiza techniczna Bitcoin-a i na co wskazuje analiza techniczna kryptowaluty ripple. W specjalnym zestawieniu nasi eksperci ujęli też samsungowy portfel kryptowalut i jego najnowszy produkt Samsung Blockchain Keystore.

Kluczowe przełamanie

Sierpień to z reguły czas, kiedy traderzy są mniej aktywni na rynkach finansowych. Tak też było na rynku kryptowalut, więc oczekujemy wyższej zmienności po przełamaniu kluczowych poziomów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rynku kryptowalut, pobierz i przeczytaj cały raport. Chcesz być na bieżąco? Analitycy TMS Brokers co miesiąc przygotowują aktualny raport o trendach na rynku kryptowalut. Skorzystaj z okazji i dowiedz się w co warto inwestować już dziś!

TMS Brokers ma nowe instrumenty

i daje możliwość inwestowania w BITCOIN, BTCUSD, ETHUSD, LTCUSD oraz XRPUSD. Kontrakty na różnicę kursową oparte o kontrakty terminowe na wartość referencyjną kryptowalut notowanych na giełdzie Chicago Mercantile Exchange/LMAX Exchange.

***

Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski na polskim rynku. Od lat zapewnia inwestorom dostęp do szerokiej gamy produktów z najważniejszych giełd świata. Spółka codziennie wspiera swoich klientów w podejmowaniu decyzji transakcyjnych dostarczając bieżące analizy rynkowe, rekomendacje oraz sygnały inwestycyjne, prosto do autorskiej aplikacji do mobilnego tradingu – TMS Brokers. Wysoką jakość oferowanych przez firmę usług potwierdzają liczne nagrody m.in. Bloomberg EUR/PLN Forecast Accuracy, Ranking Q1 2019, FXCuffs 2018 Nagroda za transparentność oferty, Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 - World Finance, a także tytuł „Analityk Roku Invest Cuffs 2019” dla Bartosza Sawickiego, Kierownika Departamentu Analiz TMS Brokers. Spółka podlega Komisji Nadzoru Finansowego i uczestniczy w systemie rekompensat prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk